Мінорні аспекти - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Мінорні аспекти

Школа астрології > Теорія > Мінорні аспекти
Не зрозуміло чому, але роль мінорних аспектів явно принижена і недооцінена. Більшість астрологів, в основному, користуються мажорними аспектами і вважають, що цього достатньо для повної консультації. На превеликий жаль, цього не достатньо.
Як не дивно, але в мінорних аспектах «зашифрована» на підсвідомому рівні поведінка людини, яку вона не може пояснити. Часто особа руйнує своє життя, не розуміючи, що вона робить. В творчих мінорних аспектах вказаний талант людини, який формувався в минулих реінкарнаціях. Це може бути одним з аргументів вибору професії для дитини і молодих людей.
Мінорні аспекти розбиті на групи: негативні, стабілізуючі, кармічні, творчі.
Розглянемо кожну групу ближче:
Пів-квадрат 45°, орб (обрис) 1,5°
Це скритий, дискретний напружений аспект. Як правило, він руйнівний по темам планет і домів. Може проявлятися як скрита протидія не зрозумілого плану. Важко в колективі. Це сприйняття на підсвідомому рівні. Але небезпека криється глибше. Річ у тому, що ще з минулої реінкарнації у індивідуума складається матриця поведінки і оцінки ситуації в соціумі. Додаються до цієї матриці і виховальні моменти в глибокому дитинстві, надані батьками і близьким оточенням. Ці правила моралі і поведінки у такої дитини відкладаються на підсвідомому рівні. Здається, що вона не слухає батьків і веде себе по-своєму. Але по темі цих планет через аспекті ці елементи залишаються у її підсвідомості на все життя. Якщо ж зауважити, що ці планети в мінорних аспектах мають мажорні також, то вплив підсвідомої поведінки пошириться суттєво. Тобто, якщо мажорні аспекти до цих планет гармонійні, то реакція на тему підсвідомої протидії може «засинати» на деякий час, доки не увірветься терпіння. Але, якщо хоч одна планета має дисгармонійні мажорні аспекти, то реакція підсвідомої матриці на деструктивну дію інших людей буде активною і різкою.
Наведемо приклад. 
Венера і Марс в пів-квадраті. Тут акцентований романтичний план. Це говорить про те, що у людини вже є установка або правила поведінки і оцінки ситуацій, закладених в ранньому дитинстві і пам’ять з минулої реінкарнації. Це все аналізується на підсвідомому рівні. Річ у тому, що така установка відбувається тільки у тих людей, у котрих існує такий аспект. Це, свого роду, скриті принципи. Тепер дивимося на мажорні аспекти до цих планет. Якщо вони гармонійні, то при порушенні партнером закладених правил на підсвідомому рівні індивідуум намагається загладити внутрішній дискомфорт і переходить в стан терпіння. Це керований процес. Але лічильник вже пішов. Наприклад, індивідуума з дитинства привчили не сьорбати чай або суп. У партнера ця звичка не проходить довгий час. Індивідуум терпить, пояснює правила, але на це не звертається увага. Внутрішній конфлікт вже наростає. Тепер ще додалася безцеремонна поведінка партнера на людях, що суперечить правилам виховання індивідуума, і конфлікт вирішиться нарешті розривом стосунків без пояснень причини.
А тепер розглянемо поведінку індивідуума при дисгармонійних мажорних аспектах до цих планет. Внутрішнє не сприйняття порушення правил, закладених в матриці, загострюється. Індивідуум все, що стосується романтичних відносин і правила поведінки загалом, сприймає напружено. І довго терпіти цей дисонанс і внутрішній дискомфорт не буде. Розрив стосунків відбудеться різко і безповоротно. Причому індивідуум сам не може толком пояснити свою поведінку, але він вважає себе правим. У нього наче відкриваються очі , що за суб’єкт перед ним. Ось чому і в колективі такій людині складно жити.
Приведемо інший приклад. 
Пів квадрата Марс – Сатурн. У індивідуума загострене відчуття дисципліни і стосунків з старшими людьми і чиновниками. Всі правила поведінки вже закладені в минулій реінкарнації При гармонійних мажорних аспектах він буде намагатися якось завуальовувати свою нетерпимість при порушенні своїх принципів іншими людьми. Конфлікт відбудеться, правда, коли це станеться важко прогнозувати. Але при дисгармонійних мажорних аспектах внутрішній дисонанс при неправильній поведінці інших людей проявиться дуже швидко. І буде це не зрозумілим для більшості, яка муха вкусила цього скандаліста. Безумовно, сила реакції буде продиктована знаками, в які попали Марс і Сатурн.
Тепер стоїть задача, як цей дискомфорт полегшити, бо ліквідувати його повністю не можливо, бо це працює на підсвідомому рівні. Якщо індивідуум зрозумів причину цього, то він повинен передивитися свою матрицю і внести деякі корективи в сприйняття світу і поведінки. Це не так просто, але можливо. Треба переконати себе в тому, що в житті немає нічого сталого. Це якщо людина захотіла щось змінити в житті.

Півтора квадрати 135°, орб 2°
Це напружений аспект і небезпечний, бо діє на підсвідомому рівні. Удари індивідууму наносять таємно, часто ситуація повертається. Цей аспект викликає бажання помсти при негативних мажорних аспектах до цих планет, а також відчуття переслідування, фобії, нав’язливі ідеї, прискіпливість, дратівливість. Це постійна таємна боротьба з собою, що викликає несвідомі поступки. На підсвідомому рівні людина по темам планет дратівливо ставиться до того, що не співпадає з тою уявою, що ґрунтується на вихованні дитини і кармінній пам’яті та з тим фактором, що вона бачить і переживає зараз. Це незадоволення накопичується і врешті решт виривається на зовні. 
Наприклад, індивідуум все робить навпаки, щоб насолити і відомстити за своє незадоволення. Дівчина може порвати стосунки з своїм хлопцем, бо той забув поздоровити її зі святом або днем народження. Прийшов без подарунка. Безумовно, перед цим у них виникла суперечка. Досить краплі, щоб переповнилися вінця. Для цього досить мати аспект в півтора квадрати від Марсу до Венери. Якщо ці планети поражені мажорними негативними аспектами, то розв’язка настане швидко. Дуже багато критичного настрою у цієї сторони. Якщо мажорні аспекти до цих планет гармонійні, то час розв’язки затягується на довший період. І тим більше ситуація не зрозуміліша для інших людей. - Що сталося, яка муха тебе вкусила? Такі люди часто довго не можуть одружитися.
Головне, що відрізняє півтора квадрати від пів-квадрату те, що перший дає можливість аналізувати і врешті решт змінювати свою матрицю при позитивних мажорних аспектах. Тобто, повтор ситуації, подібної до того, дає можливість вже не так гостро з часом реагувати на провокацію. Є шанс модифікації навіть при негативних мажорних аспектах, але це швидше виняток.
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню