Хлопчик Нікіта - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Хлопчик Нікіта

Медична астрологія
Медичний і астрологічний аналіз хвороб. Хлопчик Нікіта.

Ввечері в четвер 7 січня 2016 року мені зателефонував мій давній приятель і заговорив дуже напруженим голосом: «Валерий Николаевич, у меня бедаСына забрали в больницу, у него инсультВчера днем»
З його слів, дружина, а сама вона лікар невропатолог, помітила, що у їх хлопчика почало відбирати мову і паралізувати половину тіла. Явний діагноз – інсульт. Чи можу я щось зробити, тобто підказати?
Я не втручаюся в справи тих, хто вже потрапив у лікарню. Досвід показав, що це марно.
Але тут ситуація інша. Цих трьох дітей я «вів» з самого малечку. Микита народився 13 квітня 2009 року о 12 г.46 хв., Київ. Це в понеділок. Його мені вже доводилося рятувати, коли йому було ледь більше 2-х рочків. Так от, хлопчика тоді забрали в лікарню з температурою 40° і помістили в інфекційне відділення. Три дні температуру збити не могли, хіба що на пару годин. Лікарі цій дитині вже навіть пункцію зробили, бо боялися, що це менінгіт. Не підтвердилося. От мій приятель і звернувся до мене. Ніхто не знав що робити, що лікувати…
Я тоді швиденько клацнув дирекції, проглянув Соляр на 2011 рік, прокрутив прогресії і запитав приятеля, чи не було у його дружини якогось конфлікту з кимсь. Річ у тому, що тоді у дитини по дирекціям Ліліт робила з директивним Асц аспект квінконс, квадрат з Прозерпіною, квадрат з Меркурієм і трин з Місяцем. Отруєння зразу відпало при трині до Місяця. А от Ліліт і Прозерпіна могли дати причину. Соляр показав Ліліт в 3-му Домі в зєднанні з Ураном. Гримуча суміш! Хірон в зєднанні з Нептуном на куспиді цього дому. А це чудеса з аурою дитини. Ще за рік до цього випадку, у матері раптом пропало грудне молоко і мій приятель мені зателефонував, чи не можу я чимось допомогти. Я ще тоді пожартував, що молоко я не виробляю, але трави порадив. І попередив, щоб його дружина не вихвалялася перед іншими «мамашами», що гуртувалися на прогулянках, про своє молоко і дитиною взагалі. Знайшлася якась заздрісниця і молоко пропало. Так в селах пропадало молоко у корів і шептухи відшіптували корів. А тут же не поїдеш в село… Та й куди?
Розпитавши Віталіка про обставини, що сталися тоді в два роки на протязі чотирьох днів, я зрозумів, що причина хвороби в енергетичному ударі. Виявляється, що нянька Микити вирішила кудись на пару днів поїхати до родичів, а батьки теж були зайняті і нікуди подіти дитину. А вона ж сусідка по дому! Врешті решт стався конфлікт і нянька таки залишила дитину без нагляду. А ввечері температура 40°С. І так три дні і три ночі. Я порадив Віталіку збігати в церкву, поставити свічки і замовити службу за «здравіє» дитини і няньки, а, головне, принести освячену воду і обтерти дитину. Хоч це було вже ввечері, він встиг у церкву. На ранок температура впала, 36,6°С.  Лікарі були в ауті. Діагноз тоді так і не поставили.
Тепер Віталік знову звернувся до мене, але вже з проблемою інсульту у дитини. Знову прийшлося «розкидати карти» і проаналізувати ситуацію. Дитині 6,7 років. По дирекціям – пів-секстиль Асц до Сатурна. Вже не дуже приємна ситуація. Це удар по здоровю. Квінконс директивного Плутону до Асц. Це вольовий тиск і удар, часто енергетичний. Річ у тому, що Плутон володіє цим механізмом. В солярі на 2016 рік нічого особливого немає. В прогресіях Сонце в 12-му Домі з поразкою від вузлів. А це пріоритет перед іншими аспектами. Ізоляція. Марс, Уран і Венера в зєднанні теж в 12-му Домі. Це лікарня. В 6-му Домі  Сатурн в трині з Ліліт. Не дуже приємний аспект. Це хронічна хвороба, на яку можна вийти, якщо зразу не ліквідувати причину.
Але я зразу ж склав декумбітуру на момент отримання повідомлення. Сонце з Плутоном в зєднанні в 6-му Домі з поразкою тау-квадратом від Ліліт і Урану. Дуже не приємна ситуація. Причому Сонце і Плутон день назад були в точному зєднанні. Сонце – серце, Плутон - удар. Поражений Меркурій Марсом теж в 6-му Домі. Сварка. Але повинен був бути запускаючий момент. Багато факторів вказує на подію, але хто запустить? Хірон у 8-му Домі – це операбельність або нещасні випадки. Два місяця підряд зашивали рани то на голові, то на ногах… Конфлікт? Але Ліліт із 3-го Дому робить аспект до Сонця з Плутоном і Урану. Що це, брат, чи сусіди конфліктували? 
Я запитав, чи не було напруги з сусідами. Не вірилося, що через брата такий конфлікт. А виявилося, що перед цим стався конфлікт з старшим братом! І через 10 хвилин стався інсульт. Чудеса! 
Але ситуація серйозна. Залікують лікарі дитину. Через них так помер мій друг і колега Андрій Поправко. Від цих крапельниць у нього в шлунку прорвалася артерія і він захлинувся кровю. 
Знову Віталіка посилаю в церкву замовленням служби і за освяченою водою. На другий день взнаю, що дитину перевели з реанімації в палату, бо так виписати вони не можуть хворих, і всі симптоми інсульту пропали. Навіть МРТ нічого не показало. Світила почали видумувати пояснення, а ми з Віталіком радісно посміялися над ними. У всіх нас відлягло від серця.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню