Гепатит А - одужання - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Гепатит А - одужання

Медична астрологія
Поради медичної астрології
 
Одного разу, коли я читав студентам курс медичної астрології, мене запитали, чи можна астрологічними засобами знайти методи лікування вірусного гепатиту «А». А дійсно, чи можна?
Цей вірус був занесений у 19 ст. під час інтервенції російських військ у Середню Азію. Це захворювання вважалося не виліковним. Як ми знаємо, віруси не піддаються дії антибіотиків. А дія різних груп інтерферонів часто не по кишені простим хворим. Значить треба шукати щось простіше і дешевше, але ефективне.
Пригадалося, як наші солдати, що приймали участь в інтервенції в Афганістані, говорили, що для місцевих афганців гепатит, це як нежить. Значить вони знали якісь рослини, що подавляли дію цих вірусів. Медична астрологія ще з древніх часів відвела кожному органу свій знак і планету. А в середньовічній Європі медик взагалі не мав права практикувати без знання астрології, яку вивчали в університетах. Просто церква забороняла розтинати тіла померлих і вивчати анатомію людини. Так що астрологія була єдиним засобом, крім симптоматики, діагнозу хвороб.
Отже, треба шукати трави. А це вже нагадувало детектив. Середньовічний автор книги «Магія рослин» Седір дав опис багатьох трав відповідно знаків і планет. А відомо, що печінка контролюється Юпітером. Значить потрібно шукати всі рослини під знаком Юпітера. Їх в переліку виявилося більше трьох десятків. А що ж підійде для нас? Загалом існує правило, що ліки від хвороб потрібно шукати в рослинах, котрі ростуть в тій місцевості, де батьківщина хвороби. Значить треба шукати те, що росте в Середній Азії і до того ж має антисептичні якості. Цією рослиною виявився евкаліпт. Але ж його у нас використовують як антисептик при інгаляції. Правда, дози цього антисептика не значні. А якщо використовувати його як чай по щипті на склянку і не менше ніж три рази на день? Окремо треба заварювати і жовчогінні трави. Ось тут і виникла дилема, адже лікарі-інфекціоністи вважають, що в такий гострий період жовчогінні не можна приймати. Але як же тоді очищати печінку і жовчний міхур від жовчі? Застою не повинно бути. Але як переконати лікарів діяти за новою методикою? Консерватизм в медицині найбільший. Потрібен авторитет.
 І ось така нагода випала. Я вів тоді у Львові по просьбі Львівської асоціації астрологів виїзну школу. Тобто раз на місяць я приїздив з Києва і начитував матеріал місцевим астрологам. І, коли я приїхав в черговий раз, то декілька учнів запросили мене в поліклініку проконсультувати їхню хвору. І ось ми заодно зайшли до їхньої знайомої лікарки-інфекціоністки. Вона якраз вичитувала дівчину за те, що та вже третій раз тікала з лікарні не вилікувавшись. Побачивши нас вона зраділа, тим більше, що в гості зайшов гість з Києва, широко розрекламованого її друзями і моїми учнями. Мені стало жаль дівчинку і я запропонував їй використати евкаліпт як чай з окремим використанням жовчогінних трав, дотримуючись дієти. Лікар згодилась зачекати десять днів, які я відвів лікуванню і відпустила хвору. Ми поговорили про астрологію і пішли на лекції. Через деякий час я навіть і забув про ці поради. Але через місяць, коли я знов прибув до Львова, одна з моїх учениць нагадала мені про зустріч в поліклініці. У мене йойкнуло серце. Невже не спрацювала моя рекомендація? Це ж підрив авторитету! На щастя все виявилося якнайкраще. Через десять днів аналізи у хворої на гепатит виявилися навіть ліпшими ніж у лікаря! Ясно, що мій авторитет виріс ще вище. Після цього я рекомендував цей рецепт і по радіо в Києві. Відгуки були в цілому позитивними, але були і негативні. Виявилося, що дехто користувався простроченими травами або не дотримувався дієти. А у когось був гепатит «В» або«С». Для цих вірусів рецепту я ще не знайшов. Але все одно було приємно, що хоч якась частина людей вилікувалася від цієї важкої хвороби.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню