Базілею - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Базілею

Статті > Коментарі подій
Деякі коментарі з приводу організації клуба по вдосконаленню знань з хорарної астрології
 
Для того, щоб організовувати дискусійний або науковий клуб треба, щоб сам організатор був високим професіоналом в своїй галузі, якщо це не спроба попіаритися!
Але аналіз навіть короткого діалогу учасників, викладеного в фейсбуці, показує некомпетентність і непрофесійність самого діалогу.
По-перше, заява Базілєя про те, що він може ставити діагноз хвороби тільки користуючись хораром, просто не витримує критики. Це або повна некомпетентність, або піар недалекої людини! Ну, можна відповісти на запитання квестора, чи хвора печінка…. А якщо квестор просто запитає, що зі мною? Що цей «геній» буде відповідати? Адже хорар може відповісти тільки так або ні, якщо астролог грамотний і досвідчений. Між іншим, відповідь Базілея на хорарне питання про печінку не правильна. Коли питають про хворобу, то роздивляються альмутени першого і шостого Домів, при ефективному Місяці. А ці блеяння про альмутени від шостого до 12 Домів, це просто повна безграмотність. Восьмий дім відповідає за операбельність, 12 –й – за лікарню. Тобто, чи треба лягати в лікарню, або чи буде добре там? А 8-й Дім, чи треба робити операцію, або небезпечно… Прямо скажемо, не пощастило клубу хорарників з гуру.
Медичний астролог повинен добре знати фізіологію і медицину. На початку 90-х років, коли я закінчив астрологічну академію і викладав разом з А. Поправко в ній у подальшому, то ходив по лікарням і медичним інститутам, збираючи статистику про хвороби, переводячи в астрологію. Прийшлося вивчити також медицину. В середині 90-х Базілей стояв на ринку Петрівка і продавав книжки. Вперше про нього я взнав, коли на Петрівку носив на продажу перше видання «Карми України», що ми видали з Поправко. В 2003 році я видав вже друге особисте видання «Карми». Базілея вже там не було. Цей закарпатський сільський хлопчина зрозумів, що на астрології можна більше заробити, ніж стояти за прилавком … Тоді він довго розпитував мене про астрологію. Це був 1996 рік. Правда, тепер він всім розповідає, що займається астрологією вже 25 років. Ми з Поправко почали вивчати цю науку в 1989 році і ніколи не афішували цього, бо розуміли, що авторитет напрацьовується важкою працею і талантом, а не кількістю літ затрачених на обдурювання простих людей, тобто, шарлатанство.
Так от, грамотний медастролог розгляне натальну карту і подивиться, чи поражений Юпітер і чим. Річ у тому, що печінка ніколи не болить, хіба вже цироз настав. Болить жовчний. Нас цікавить не сама хвороба печінки, а причина. Поразка Юпітера квадратурою, опозицією або з’єднанням з Ураном дасть ймовірність захворювання гепатитом або іншими вірусами. Поразка Нептуном дасть небезпеку від гельмінтів та іншими простішими. Наприклад, токсокара, лямблії або токсоплазма… Сумнівно, щоб Базілей про це чув. Плутон же може вивести на онкологію. Це глибока поразка печінки. Може бути й механічна поразка від Марсу… Але й цього мало. Якщо в наталі задіяний 12 –й Дім, то діагноз поставити складно. Навіть лабораторні аналізи можуть бути хибними. Важко поставити також діагноз, якщо Хірон в 6-му або 12-му Домах. Це по поводу висловлювання шарлатана Базілея про Хірон, що без нього можна обійтися і він не грає ролі.. Це, взагалі, операбельна планета і планета вибору. І в медичній астрології у неї особливе місце. А Ліліт приймає безпосередню участь в онкології. Наприклад, Ліліт в 4-му Домі або в Раці, якщо запуститься, дає кармічні хвороби, особливо спадкові, і дуже небезпечні. І це по словам Базілея зайвий матеріал. Тому і виникають пробої у Мюнхенської школи і Ватиканських астрологів, коли вони дають рекомендації Папі Римським. Так було з Іоанном Павлом ІІ, коли не передбачили замах на нього турка, а також травматичний день, що призвів до перелому ноги… Бо користувалися середньовічною астрологією септенера. Крім усього Юпітер може дати запуск системних хвороб, таких як поліартрит, ревматизм, гіпотонію або гіпертонію тощо… Все треба роздивлятися в комплексі. На все це вказують аспекти планет до Юпітера а також зірки. Крім цього, в період загострення складається карта – декумбітура, яка показує в момент загострення або запалення підозру на хворобу. А тому симптоматика, натальна карта і декумбітура дадуть напрямок пошуку хвороби або й діагноз. Тоді й не треба буде гадати, чи брати аналіз на печінкові проби, чи зразу на гепатит або гельмінтів для підтвердження, а не на пошук. Думаю, що маленький лікбез трохи просвітив самого гуру Базілея і його обдурених послідовників.
Що стосується хорару по септенеру, тобто середньовічному методу. Повідомляю, що середньовічна астрологія не була достатньо розвинутою. А тому сучасні хорарники з-за недостатності планет наворотили стільки додаткових умов, що на практиці такий аналіз складає додаткові труднощі і помилки. Не всі питання вона могла вирішити. Те, що Фроулі розповів, на що спирається Базілей, добре. Але це тільки початок до знань. І не значить, що всі стали розуміти хорар. Багато є геніальних книжок на цю тему, але щось учнів, які б розбиралися в цій науці, не видно. Потрібен талант, а не белетристика. А як працювала середньовічна астрологія, про яку так зараз галасують недоучки, можу продемонструвати на прикладі геніального вченого Галілео Галілея. Коли Галілей направлявся у Ватикан на допит, то по дорозі заїхав до Медичів. Ця відома італійська князівська родина розвивала культуру і підтримувала науку в Італії. Галілей вже був відомий, як видатний фізик-механік. Він вже тоді довів, що ядро, випущене з гармати під кутом 45 гр. летить найдалі, або тіла однакової структури падають на землю з однаковою швидкістю, тощо. І це в першу чергу оцінили артилеристи. Так от, тоді всі вчені, студенти університетів, епіскопи знали астрологію. Цей курс в Європейських універах читався з 13 ст. У Галілея запитали, чи видужає старий князь, чи помре. Компетентність цього вченого не викликала сумніву. Галілей проаналізувавши хорар, відповів, що видужає. І справді, на другий день старий князь навіть піднявся і став ходити. Правда, на третій день він помер. Галілею прийшлося тікати з цього дому. Тут не талант підвів вченого, а нерозвинутість хорару на той час. Між іншим, з розвитком хорару Всевишній почав відкривати вищі планети. Заодно з відкриттям Урану почала розвиватися електрика, з Нептуном – вище мистецтво для мас, хімія і нафта, з Плутоном ядерна фізика. Так от, відкриття повільних планет розшили можливості астрології без наворотів. Простота завжди показник геніальності.
Базілей дорікає мені, що у мене “зірка во лбу”, як у Глоби. Ну, Глоба не астролог, він популяризатор. Його прогнози не справджувалися і його школа теж має сумнівний авторитет. Мої прогнози справджувалися на 90 відсотків. Де сидів Базілей, коли я прогнозував ще за два роки до того, як Янукович і Азаров підуть в 2013 астрологічному році? Що буде війна з Московією. Що буде пограбування і дефолт на Україні… Море крові під Іловайськом і Дебальцеве. Зрив гривні в лютому, впритул до числа, а тепер в червні. Де цей «геній» був і інші астрологи? Костя Дараган, який кричав, що Янукович на віка Президент в пику мені, де він тепер, в Москву втік. Пам’ятаю, як в листопаді 2012 року на брифінгу в «Голос UA» перед журналістами по поводу кінця світу, Базілей видав унікальну фразу, що передбачити цього неможливо, бо не існує натальної карти Землі. Так чого ж ти виліз на сцену, попіаритися? А те, що існує куча інших методів, то це йому не відомо. Не хотілося тоді зупинити демагогічний "бред" цього неука, невігласа, який ще й претендує на визнання, в той же час підриваючи авторитет астрології. Зате постарався продемонструвати себе, як видатний астролог перед ведучим радіо «Мелодія». А причина такого піару проста, там дарували подарунки від радіо, чи то мангал, чи надувний матрац, чи шезлонг. І тут не пропустив, ще й заробив. Ведучій радіо прокоментував зустріч так: - Нічого не зрозумів і важко розібратися. Оце піар, оце консультація! От що значить випустити село в столицю, з комплексами покінчено! Правда, не всі, так цурається української мови, хоч виріс з нею, що вважає, що тільки російська зробить його «городським» і геніальним! Так і хочеться додати:
Напівкупець, напівневіглас, 
напівгордець, напівзанудець,
Напівхолуй і недоучка,
Все ж є надія, що він буде, 
хоч трохи повний на кінець!
І, може, вийде з нього штучка?
Якщо Базілей й далі буде читати лекції з конспекту обдуреним учням, то толку від такої науки не буде. Це коментарі його учнів, які втекли від нього до мене.. А тому цей клуб по вивченню і вдосконаленню знань з хорарної астрології під керівництвом цього «Гуру» викликає не тільки сумніви, але й розуміння мети цього заходу. Дуже хочеться прославитися, та нічим. Нападки на Поправка та Московченка дають начебто ціну нападнику. Але що Базілей вніс в астрологію? У Поправка куча грамот за такий вклад. Ряд нових методик з ректифікації і прогностики. Розробка основ мундіальної астрології… Це, взагалі, геніальна і високоерудована людина в різних галузях науки. Рівного їй по інтелекту я не бачу на теренах СНД. У Московченка теж грамоти і, навіть, медаль за особливий вклад в астрологію. Засобами медичної астрології він відкрив метод лікування жовтухи (гепатиту А), а також методику діагностування захворювань і лікування. Це визнали інфекціоністи Львова, які ризикнули випробувати цю методику на практиці. А розробка аналізу геніальності людини, таланту і вплив підсвідомості на майбутнє немає аналогів на сьогодні. Багатьом я допоміг, лікуючи різні хвороби. А для цього треба володіти хоча б мінімальними знаннями в медицині та медастрології. Чи допоміг хоч комусь в плані здоров’я Базілей? Це не бравада, це боротьба з невіглаством і спекуляцією астрологією. Крім начитаності і піару, треба мати ще й тяму, тобто ”мозги” схильні до астрології. Цьому предмету треба вчитися все життя. Неможливо все охопити. Це надзвичайний інструмент, а тому його треба використовувати акуратно. А то якось приходить до мене на консультацію дівчина 28 років, вся перелякана… Виявляється, що Міхлін, одна компанія з Базілеєм, їй напророкував при виїзді на навчання до Польщі, проституцію. А в її солярі Венера попала в 12 Дім. Оце так проституція. Та це говорить про те, що дівчині потрібне буде духовна і душевна романтика. Це її душевний стан на той рік. Як би був квадрат до Нептуна в натальній карті, то це була б помилка при виборі партнера і відчуття неповноцінності, а цього показника не було. Ну, таке фривольне трактування астрології неприпустиме!!! А дівчина призналася на радощах, що вона таки не буде проституткою, в своїй цнотливості. І це в 28 років. І симпатична. Значить є мораль! А люди довіряють астрологам! І це тільки невелика частина того що я оприлюднюю Може пора вже припинити шарлатанство?
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню