Роздуми медичного астролога - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Роздуми медичного астролога

Медична астрологія

Із самого початку треба зауважити, що медичну астрологію протиставляти офіційній медицині не можна. В кожній науці існують свої наробки і досягнення, а тому бажано поєднати все найкраще, що в них є. Особливо, якщо зважити на те, що офіційна (алопатична) медицина в кінці середньовіччя вийшла саме з астрологічної медицини, коли усі науки об’єднувалися в натурфілософію (до речі, з астрології вийшла й астрономія, яка, відокремившись, стала "задирати носа”).

Відомо, що в середньовічній Європі без знання астрології лікар не мав права практикувати. Розвиток матеріалізму й "хімізація” ліків призвели до втрати тих багатих надбань медичної астрології, якими володіли середньовічні лікарі. Але крайнощі завжди небезпечні. Успіхи "хімічної” терапії були обумовлені перш за все лікуванням нехімізованого й екологічно чистого організму. На сучасному етапі тріумфальна хода хімічної фармацевтики може призвести в цілому до колапсу. В першу чергу будуть страждати кров, печінка, кістковий мозок і нирки. Вже зараз ми бачимо майже епідемічні прояви алергійних і ракових захворювань, поліартриту тощо. Цікаво, що усі це розуміють, але тенденцію використання все потужніше діючих медпрепаратів, здається, подолати неможливо. Загалом, в цьому проявляється культура ставлення до нашого здоров‘я. І велика "заслуга” в цьому сучасної медицини, особливо на рівні дільничих лікарів.

Медична астрологія стверджує, що з більшістю хвороб можна й потрібно боротися без медикаментозного втручання. Це підтверджує й мій особистий досвід в лікуванні хворих. Наприклад, навіть двосторонню пневмонію можна і варто лікувати без використання антибіотиків. Для цього тричі на день застосовується гаряче грудне обгортування за методом доктора Кнейпа, сечо- і жовчогінні трави, багато питва — чаю з варенням чорної смородини, і дієта. За тиждень або 10 днів ця хвороба проходить без будь-яких наслідків. Перевірено неодноразово.

Або інший приклад. Майже трагедією стає захворювання на вірусний гепатит (жовтуху). Офіційна медицина вважає це серйозним захворюванням. Іноді ця хвороба може тривати декілька місяців. Медична ж астрологія цю хворобу лікує за 10-14 днів, причому в найскладніших випадках, з проявами рецедиву. Це перевірено й лікарями-інфекціоністами, котрі повірили рекомендаціям астрологічної науки. Гіпертонія виліковується за місяць-півтора, причому навіть у 60-річних хворих. І таких прикладів можна навести безліч.

Але біда наша в тому, що людина вірить, що проковтнувши пігулку або отримавши ін‘єкцію, вона вилікується. Кармічна провина медиків саме в тому, що вони навіть не намагаються знайти альтернативу. І, між іншим, якщо починає хворіти лікар, то він, як правило, хворіє дуже серйозно. Безумовно, медична астрологія не всесильна (багато що загублено з плином віків), але й багато на що вона здатна.

Так у чому ж особливість медичної астрології? В тому, що вона ставить на перше місце душу, а потім — тіло. Взагалі, хвороба розуміється як необхідна ізоляція людини з метою усвідомлення нею власних гріхів, які накопичились за життя. Значення мають і кармічні борги свого роду, які теж потрібно "відпрацювати”. Тобто людина, яка не виконує свою кармічну програму, сама в собі зберігає причину власної хвороби. І така особа буде хворіти доти, доки не зміниться.

Медична астрологія стоїть на позиції, що фізична хвороба є наслідком процесів духовного рівня, тобто рівня тонкого тіла. Так і хочеться виголосити: лікуйте душу — і хвороба минеться!

Але на практиці усе набагато складніше. Ось тут і приходить на допомогу астрологічна карта. Річ у тому, що при народженні людини вже закладаються слабкі місця в її здоров’ї. Це, між іншим, приймає й офіційна медицина. Карта народження одразу може вказати, чим захворіє людина, якщо вона не буде вести себе правильно. Мають значення поведінка індивідуума, його реакція на соціум, душевна й духовна еволюція і навіть культура харчування та фізична культура. Здається, багато накручено... Ні, все вірно. Здоров‘я треба підтримувати на обох рівнях, духовному і фізичному. І лікувати також.

Дуже часто людині здається, що вона веде себе правильно, а насправді — це помилка.

То як же в цьому розібратися? Тут стають у поміч інтуїція, ізоляція й астрологія. На наше переконання, лікувати людину без її прозріння, зміни мислення й поведінки не можна. Причина в тому, що лікар втручається в еволюцію хворої людини, в її карму. То й що ж, не допомагати? Звичайно, допомагати, але допомога була б ефективнішою за умови використання астрології, та й чужі гріхи лікар не тягнув би на себе. Це стосується й екстрасенсів. Грубе втручання в карму пацієнтів відбивається на нащадках тих, хто лікує. Прикладів вдосталь.

Здоров‘я людини залежить не тільки від соціальних умов, але й від політики держави. А обумовлено все це духовним рівнем народу. На низькому духовному рівні людина схильна до надмірного матеріалізму і цим дає підставу темній енергетиці заволодіти її душею. Така людина вже сама випромінює негатив. А коли це приймає масовий характер — настає період духовного божевілля. Починають проявлятися ненависть, заздрість, обман, користолюбство, агресивність, тощо. Ця негативна енергетика народу і спричиняє масові захворювання. Тобто ми вже спостерігаємо ці наслідки на фізичному рівні.

Можна привести численні приклади, але задовольнімося кількома. Усі агресивні протистояння в середньовічній Європі кінчалися страшними епідеміями чуми й тифу. В сучасному світі форми хвороб внаслідок вірулентності змінилися, але захворюваність і епідемії залишилися. Наприклад, на Україні найбільше страждають від хвороб і природних катаклізмів ті регіони, де підвищена агресивність населення і перевагу має "матеріалізм” як форма мислення й буття (пріоритет матеріальності завжди породжує агресивність, бо ця "ідейка” від Сатани). Сюди належать, безумовно, південь і схід України. Натомість в Західній Україні напруження обумовлено ідейними, міжконфесійними протистояннями, а тому відсоток хворих менший.

Велику роль також відіграє концентрація чужої, "водолійської” (російської) енергетики на теренах Тельця-України. По відношенню до миролюбного Тельця "водолійська” енергетика агресивна (Водолій до Тельця знаходиться у негативному аспекті). Між іншим, важливу роль відіграє мова. Доки українська мова переважала в цілому на "тельцівській” території, глобальної проблеми зі здоров‘ям нації не існувало (не будемо брати періоди війн і лихоліть).

На жаль, Україну тут чекають серйозні випробування. Це підтверджує й астрологія, а не лише статистика. Інгресія Плутона в Скорпіон принесла епідемію захворювання на СНІД і хламідіоз (Скорпіон відповідає за статеві органи і сечовий міхур). Його перехід в кінці 1995 року в Стрілець дав сплеск захворювань на печінкові хвороби (наприклад, гепатит), кров, в тому числі й сказ. Стрибнув угору і сифіліс (Стрілець відповідає також за мораль і духовність).

Між іншим, транзит Плутона по Стрільцю завжди приносив Україні експансію чужих народів зі Сходу та інші лиха. Тепер ми спостерігаємо новий наплив. А це небезпека від чужих вірулентних хвороб, особливо венеричних. Вже зараз багато лікарів-венерологів розводять руками від неспроможності вилікувати деякі форми цих хвороб. Між іншим, ще Авіценна підкреслював, що міграції народів породжують нові хвороби. Він стверджував, що якщо людину півдня перекинути на північ, то вона може навіть померти від хвороб. Безумовно, тут має місце перебільшення, але завжди знайдуться люди, котрі будуть носіями вірулентної форми якихось інфекцій або негативної мікрофлори. Треба тільки додати, що свою роль відіграє агресивна енергетика несприйняття місцевої культури і менталітету.

Але проходження Плутона по Стрільцю дасть також умови для відкриття методу боротьби із СНІДом. Так в свій час на початку ХVІ ст., коли Плутон увійшов в Стрілець, видатний лікар середньовіччя Парацельс почав лікувати сифіліс свинцевими і ртутними препаратами. Між іншим, є історичні дані, що за часів середньовіччя сифіліс лікували також методом інтенсивного пріння на протязі тижня. Тобто використовувалася інтенсивна чистка організму з підвищенням температури тіла. На цьому варто зупинитися.

Організм спроможний боротися з більшістю хвороб завдяки підвищенню температури, евакуації метаболітів з організму і дієти. Сприятиме одужанню і молитва, тобто духовна чистка. Не можна збивати температуру хворого, якщо вона не перевищує 39 градусів. Роль температури надзвичайна, вона розкладає молекулярні хвости метаболітів в міжклітинній рідині, які забивають венозні капіляри і блокують систему евакуації. В цілому це виглядає так. Якщо людина багато рухається і навантажує себе фізично, то температура тіла завжди підвищена, а значить перепалення цих молекулярних хвостів йде автоматично через пріння.

Я намагався дослідити вплив процеса міграцій різних рас на епідемічні сплески в хронікально-астрологічному плані і результати виявилися досить цікавими.

Наприклад, 1492 року Колумб побував на Кубі та інших островах Америки, і того ж року в Мадрид був завезений сифіліс. Плутон на той час увійшов у Скорпіон. А відомий французський енциклопедист Фернан Бродель стверджує, що нема даних про те, що сифіліс існував на американському континенті до Колумба. Тобто ця хвороба є результатом вірулентності якихось форм інфекцій. Потрібні тільки астрологічні умови і агресивність енергетики емігрантів.

У 1983 році, коли Плутон знову увійшов у Скорпіон, відкрили СНІД. І знов-таки він прийшов у Європу з американського континенту. Між іншим, з території, прилеглій до Бермудського трикутника. Якщо дослідити далі, то виявиться, що відповідні енергетичні регіони продукують свої хвороби залежно від кармічних умов. На жаль, лікарі-інфекціоністи ці питання не досліджують.

Очікуємо, що перехід Плутона в Козеріг 2008 року принесе сплеск хвороб, пов’язаних з регенерацією крові, кісткового мозку, захворюванням самих кісток і суглобів, а також спричинить утворювання камінчиків у жовчному міхурі в масовому масштабі. Не виключено повторення епідемії чуми.

Отже, чого ж не вистачає людині для забезпечення повного здоров‘я? Можна навести безліч чинників, але всі вони врешті-решт зійдуться до одного: не вистачає уваги до духовної еволюції, життєвої активності, руху і тренінгу.

Останнє, можливо, не зовсім зрозуміле. Дійсно, на хворобу треба дивитися як на вчителя життя, як на тренінг імунної системи. Треба тільки навчитися не гасити роботу останньої при гострих захворюваннях, особливо у дітей, а домашніми засобами допомогти організмові подолати цей спалах. Страшно? Так, якщо не знаєш що робити. Але рівень культури, інтелекту людини дає їй можливість і вміння боротися з випробуванням.

Чи можна, наприклад, надіятися на армію, навіть значну за кількістю, якщо вона не вишколена, не тренована і не має досвіду в бойових діях? Ні. Історія з Новою Зеландією, Латинською Америкою, де в середньовіччі аборигени втрачали більшість свого населення від звичайного грипу, завезеного європейцями, промовляє за це.

Отож, подібний тренінг в дитинстві в певній мірі гарантує людину від значно серйозніших хвороб в зрілому віці. Безумовно, багато що залежить від індивідуальної карти людини, але про це ми поговоримо в наших наступних бесідах.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню