астрокарта України - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

астрокарта України

Статті > Коментарі подій > Лєвіну
Деякі коментарі з приводу астрологічно- історичної карти України,
запропонованої директором Московської астроакадемії Лєвіним
Спроби Лєвіна подарувати іншим народам історичні астрологічні карти, як московський брат, викликає у багатьох моїх колег як здивування, так і критику.
Неприйнятним здається й те, що настирне бажання «облагодетельствовать» не тільки хохлов, але й весь світ, не розбираючись в культурах інших народів, а також і в їх історії. Підтасовки і грубі помилки – все це робиться свідомо, прикриваючись авторитетним для багатьох астрологів іменем, викликає зворотну реакцію у тих, хто добре розбирається, як в історії світу загалом, а також України в першу чергу. Тут явно прослідковується замовна робота Лєвіна на угоду російського імперіалізму.
Приступимо до аналізу карти народження України та її народу, запропонованого Лєвіним. Прикриваючись неповним знанням своєї історії тих народів, які він аналізує астрологічно, Лєвін нарочито фальсифікує історичні факти для дискредитації історії, наприклад, народу України. Так, він рішення Любецького з’їзду князів 1097 р. про непорушність кордонів князівств Русі трактує як відокремлення Галицько-Волинського князівства від Києва! А, значить, і народження справжнього народу України з Галицького князівства! Ось звідки пішов український народ за трактовкою москалів! Мабуть, дістали западенці москалів, що тепер вся трактовка історії пропонується від Галича!!!
Але Лєвін чомусь забув, що народ завжди об’єднує мова, менталітет та економічні зв’язки, а тому відривати Західну Україну від цілого народу просто безграмотно. Нагадаємо, що історія Русі і українського народу пішла з середнього Подніпров’я! Ну, ніяк москалі не можуть визнати українців як велику слов’янську націю. Самі ж то вони монголоїди і до слов’янства відношення не мають, Доведено історично та антропологічно!

Підемо далі. Карту галицького князівства, яку пропонує Лєвін, можна визнати лише умовно, та й не повністю вірною.
Він пропонує взяти за основу 01.05. 1144 р. 19 г. 29 хв. 46 с на Галич. Асцендент в Стрільці. Та ніколи Асцендент не буде в Стрільці у западенців. По-перше вони ніколи не виходили зі своїх кордонів, а духовність і мораль теж не поширювали. Борцями за справедливість теж не були. От що значить, коли москаль береться за непосильну для нього місію. Та Асц у галичан завжди був у Леві! Навіть місто Львів (Лев) став згодом столицею Західної України. Навіть поляки називали Львів Лямберг! Треба ж знати менталітет і культуру цього народу, щоб лізти в такі серйозні справи.
Далі. Перше травня завжди було демонічним днем, тобто у вальпургієву ніч відзначався шабаш бісів. А тому в такі дні древні ніколи не приймали рішення, розуміючи роль символів. Вони ж це добре знали. Я вважаю, що Лєвін свідомо взяв цей день за основу. Як єврей, він добре розуміється в таких езотеричних питаннях. Крім того, на Русі ніколи не приймали рішення аж у ввечері, а по Лєвіну в 19 г. 29 хв. Це абсурд. Рішення приймалися в першій половині дня або в обід. Треба знати наші традиції і культуру Русі!
По карті Лєвіна стеліум планет приходиться на 4-й, 5-й доми. Він пояснює це ремісництвом і діловою активністю. Та на Україні в містах завжди з древніх часів займалися ремісництвом. Якщо це в майбутньому значне королівство, або поважне князівство, то повинно щось бути в 10-му Домі. А у нього порожньо… Нема і в 9-му, а зв’язки ж закордоном були активні. Якийсь абсурд.
Місяць Лєвін ставить в Овен. От така щира активна душа народу. Та у галичан Місяць стоїть в Скорпіоні, між іншим, як і у москалів. Це глибока пам’ять своєї історії, скритість у боротьбі, мстивість, удар в спину, надзвичайна тяга до грошей і матеріальних цінностей взагалі, фанатизм і необ’єктивність. Бажання привласнити чуже. Тільки у галичан Сонце в Тельці, а у москалів – у Водолії. Начебто у москаля душа широка по Водолію, як вони це декларують, а під душею підлість і мстивість. Москаль все руйнує, що не по ньому, а Телець все будує. Ось чому вони так ненавидять один одного.
У центральної України Місяць в Терезах. Це вроджена інтелігентність, компромісність, не бажання конфлікту, миролюбність, схильність до гармонії.

Місяць треба ставити в карті Галицького князівства в Скорпіон, а АСЦ в Лев. Зазначимо, що таку справу як перенесення столиці, тощо приймають не влітку, а навесні. Швидше за все, цю дату було приурочено на Великдень.
Дивним є те, що Лєвін по Гринвічу ставить «нуль». Адже відомо, що в ті часи час визначався по сонцю в його зеніті і складав часовий пояс у Львові 1 год. 36 хв. Відносно Гринвіча. Знову парадокс.
Деякі віхи з історії України він трактує великодержавно. Наприклад, пропозицію Богдана Хмельницького московському царю організувати коаліцію у боротьбі з європейською коаліцією під проводом Польщі Лєвін трактує, як і вся їхня історіографія, як прийняття підданства у царя. Ну, от така у них гординя і татаро-монгольська зверхність до всіх народів. І Лєвін приймає у цій інформаційній війні активну участь, щоб показати тупим хохлам хто вони є і кого треба слухати…

Так от, день, який відповідає тим вимогам, які я назвав перед цим випадає на 20 квітня 1144 року о 12 годині, час по Гринвічу 1 г.36. хв., Галич. Це дійсно відповідає історії Галицького князівства. Я не ставлю задачу повної ректифікації цієї карти, але всі доми і планети відповідають менталітету та історії галича.
Сонце в 6°36' Тельця в з’єднанні з ретроградною Венерою. Співпадає з історичною картою України, яку я розписав в «Кармі України». Дійсно, краса, прикраси і мистецтво для галичан грають і грали важливу роль. Опозиція до Нептуна давала і дає хибну інтуїцію і фантазії в політичних питаннях. Ці помилки допускаються і зараз. Опозиція Місяць і Плутон вказують на те, що цей народ не любить тих, хто приходить на їх землю і вказує як треба жити. Сам Місяць в Скорпіоні дає глибоку пам’ять до своєї історії, мстивість, схильність до матеріальних благ і грошей в цілому. Народження в повний Місяць дає неспокійний характер цьому народу. Сонце, Венера і Плутон в 10-му Домі. Сонце дає яскравих князів, Плутон – відчуття гідності і тенденція розмовляти з сильними світу цього на рівних. Венера дасть згодом вибір княгинь за авторитетом і кар`єрної вигоди. 9-й Дім насичений, тобто грає велику роль в іноземних стосунках, але Сатурн не дає великих дипломатичних успіхів за кордоном. У з`єднанні з Меркурієм посилює логічність дій і розуміння ситуації. Сам Сатурн в Овні дає настирність і бажання вирішувати свої проблеми незалежно від інших держав. Це додає і діловитість в бізнесі, а Юпітер в 8-му Домі і фінансову активність.
Хірон у 7-му Домі буде підкидати ненадійних партнерів. А Уран і Місяць в 4-му Домі – зміну території, тобто втрату. Адже кордон Галицького князівства простирався до Кракова. Сталін віддав цю територію полякам. Про це Лєвін і всі москалі згадувати не бажають. Зате повчати так і пруться!!! Ну, а АСЦ в Леві дає бажання покрасуватися і прикрашати свою домівку і територію.
Ось карта галицького князівства, а не надумана імперськими холуями. Так що міфи про геніальність москалів, в тому числі і Лєвіна надумана. І це тільки частка провалу їх геніальності!
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню