астрокарта Росії по Лєвіну - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

астрокарта Росії по Лєвіну

Статті > Коментарі подій > Лєвіну
Коментар по астрокарті Росії викладеної Лєвіним

Викладена і захищена Лєвіним дисертація астрологічної карти Росії, яку він так рекламує, не витримує ніякої критики. Вся логіка цієї праці нагадує кращі традиції імперського самовихваляння, маніпуляції історичними фактами та астрологічними підтасовками і помилками.
Те, що Путін в ідеологічній та інформаційній війні не гребує нічим, підтверджує й цей факт участі Лєвіна в цій війні проти України.
Мені вже доводилося спростовувати лєвінську історичну карту України з повним коментарем принципових помилок ректора Московської астрологічної академії, яку той вальяжно подарував недорозвинутим хохлам, але амбіції «великого комбінатора» не затихають. Тепер знов ці оракули мудрствують "во імя Третього Риму" (хотілося сказати Третього Рейху) і Великої раси стовпів слов’янства. Це висловлювання Лєвіна.

Ну, по поводу стовпів слов’янства, що взяла на себе московія, це просто маразм. Нащадки угро-фінсько-хазарсько-монгольської раси в перемішку з польськими кельтами, що були розкидані по дрімучим лісам рік Ока і Москви, про яких ніхто не чув до того часу, коли князь Святослав підкорив ці землі в поході на хозар, тепер виставляють себе нащадками Рюріковичей і древнього Новгорода, до якого ніякого відношення не мали. Во істину безродне плем’я і народ, який до Петра 1 не мав навіть історичної назви і великої історії, раптом стає оплотом християнства і слов’янства, вкравши у Русі всю історичну славу, назву і велич. Що це цинізм чи сатанізм? І те й інше. Цей історичний момент я вже розбирав в своїй книзі «Карма України». Але страшніше те, що українцям це байдуже.
За основу карти історичної Росії Лєвін бере 6.07. 862 рік на Новгород. Це, так званий, період Рюріковичей. Ну, по-перше, Рюриковичі прийшли в Київ 21.04.832 року, а не 862.
По Лєвіну тепер Сонце попадає в Рак, а Місяць з Сатурном в Діву. На москальський менталітет явно не схоже. У них Сонце в Водолії, а Місць в Скорпіоні. Вже ніяк Рак зі своєю турботливістю і по Діві точністю і прискіпливістю не відповідають якостям характеру великоросів. Тим більше, що Меркурій в Раці ретроградний. Тобто загальмований. Це не схоже на Рюриковичів, а тим більше на москалів, що постійно верещать на весь світ. Зовнішня Водолійська дружелюбність, колективізм і Скорпіонна мстивість, скритність, бажання привласнити чуже, хитрість не притаманне ні Раку, ні Діві. Україна ж Телець. Треба зауважити, що князь Святослав пішов і підкорив в’ятичів і радимичів (москалів у майбутньому) після того, як розгромив поволзьких хозар-іудеїв, бо ті були союзники хозар. До сьогодні під Москвою, Суздалем, Володимиром і Твер’ю можна знайти десятки сел., які споконвіку сповідують іудаїзм. Навіть московська церква не могла з ними нічого зробити. Чи не тому чистокровний єврей Лєвін так активно захищає імперію зла?

Що стосується Новгорода і Пскова, то при Івані Грозному ці міста були повністю вирізані московітами за те, що хотіли примкнути до Великого Литовського князівства, яке включало й Київ. Мертві міста були заселені москалями. Так що родинний зв’язок зі слов’янством був повністю знищений. Але це не заважає таким ідеологам вести родословну від Новгорода. Можна з невеликим припущенням говорити про цю карту як Києва, тобто Русі, але й то з умовностями. Треба зазначити, що територія московського царства стала називатися Російською імперією тільки при Петрі 1, якого не прийняв ні один король Європи. Бо ті вважали московію азіатами.

Лєвін стверджує, що Росія є слов’янською країною, яка береже стрижень слов’янства і є шостою підрасою 5-ї раси людства. І всі права цієї раси перейдуть до Росії в 40-х роках після германців. І що культура і менталітет росіян схожі з європейським. Такі фантазії цього московського «мудреця» просто дивують. Німці до сих пір москалів називають гуннами, а євреїв просто не люблять. От такі «родинні» вузи. Москаль так вже прославився в Європі, як безкультурна нація, що й нам українцям через цих монголоїдів немає довіри. Нам ще довго прийдеться змивати з себе оцей москальський «культурний» бруд. Між іншим, Лєвін заявив, що українці завжди будуть говорити по-російські тому, що в Москві вища і сильніша культура, ніж у хох лов. Це помилка, у москалів ця культура тільки поверхова, та й то розрекламована. Досить виїхати на периферію і вся ця ісконно злобна, агресивна, мстива, нахабна, оповита алкоголізмом культура москаля випре назовні. Ну, мріє москаль бути вищою расою і все!

Ось висловлювання відомих росіян.
Вис. Белинский: «Она (Россия) представляет собой ужасное зрелище страны, где люди торгуют людьми, не имея на это оправдания, где люди сами себя называют не именами, а кличками: Ваньками, Стешками, Васьками, Папашками, страны, где, наконец, нет не только никаких гарантий для личности, чести и собственности, но нет даже полицейского порядка, а есть только огромные корпорации разных служебных воров и грабителей.»
«Московия – Русь тайги, монгольская, дикая, звериная» - Алексей Толстой.
«Не народ, а скотина, хам, дикая орда душегубов и злодеев» - Михаил Булгаков.
«Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость»- Максим Горький.
«Русский народ не имеет ни намека на творческие способности» - Г. Успенский.
«Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете.» - Иван Тургеньев.
«Россия – самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерме и при этом желает потопить в нем весь мир» - И.А. Ильин. (Русский философ)
«Не народ, а адский урод» - В. Розанов. (Русский философ).
І це тільки маленька частка висловлювань російських авторитетів. Так що даремно єврей Лєвін так старається чорне назвати білим. Українці вже відчули культурний вихор російського фашизму.
Українці часто розмовляють окупантською мовою тому, що ще не вірять, що на Україні вже українська влада. Крім того, їм завжди стверджували, ці народи брати. А тому це залишки «совєтизму». А тому все зміниться тоді, коли дійсно влада стане українською.
Чому московія так вперто преться в світові лідери? Тут декілька причин. Річ у тому, що сатана, породивши іудею і сіонізм, як протидію Божественній любові до Бога і ближнього, які проповідували Рама, Будда і Крішна, відчув провал цієї ідеї і породив новий народ, який повинен підстрахувати падіння і розвінчання сіонізму і захоплення влади на землі іудеями і підкорення злу усього людства. Почитайте працю Р. Дугласа «Спор о Сионе». Так от, цим породженням стала московія. Як бачимо, цей народ повністю відповідає сатанинським намірам. Лєвін, вихваляючи московський імперіалізм, чомусь забув згадати про Даниїла Андреєва, російського просвітленого, де той в своїй книзі «Роза міру» повідомив світ про те, що Росією править диявол Гагтунгр через свого представника Жругра і який живиться злобою, ненавистю, страхом, кров’ю, що проливає цей народ, і його ненаситністю. Ось чому з одного боку в московській ідеології йде конкуренція з іудаїзмом, а з іншого – об’єднанні зусилля в сатанинському захопленні світу. А яку ж роль тут виконує Україна-Русь. Річ у тому, що в санскриті Русь має священне значення. Ось чому сатанізм і москаль прикриваються назвою Русь, привласнивши її культуру, історію і славу, і використовують ідею панслов’янства для обдурення людства. Воістину сатанізм геніальний і цинічний. Українці несуть повну відповідальність за участь у відродженні цієї імперії зла, починаючи з Хмельницького, Мазепи і закінчуючи комуністами, і яка несе людству тільки руйнацію і ненависть до інших. Ось чому українці будуть страждати страшно до того часу, доки не відпрацюють цей кармічний борг і не знищать цю імперію, яку ж і породили. Другий крок – це відродження духовності на всій планеті. А тут вже йде небезпека для сіонізму.
Що стосується названих Лєвіним рас і підрас, то другою расою були не Єгиптяни, а шумери, потім Єгиптяни.

Лєвін стверджує, що євреї внесли особливий вклад в розвиток культури Європи через Біблію. Це перебільшення. Велику роль в середньовіччя зіграли араби, які подарували математику, навігацію, астрологію, гігієну, знання з медицини, навіть руки навчили мити перед їдою. А що стосується Біблії, то треба зазначити, що Мойсей не міг написати Тору, бо він не знав гебрейської (древньоєврейської) мови, і яка ще не володіла писемністю. Кочівники не могли створити писемність. А євреї були тоді кочівниками і не мали своєї території. А тому не могли бути в рабстві. Їх осідлість відбулася на багато пізніше. А Мойсей, за міфом вихований в єгипетській культурі, знав тільки піктограму. В той час існувало тільки дві писемності – клинопис шумерів і піктограма єгиптян. Фінікійці подарували алфавіт пізніше. Крім того, особа Мойсея вважається видуманою пізніше сіоністами після вавилонського полону, де вони поцупили цей міф у древніх шумерів. А Тора була написана значно раніше, приблизно 1000 років до н.е., до того ж різними людьми і в різні часи. Це доведено самим І. Франко, який спеціально вивчив гебрайську мову, та іншими вченими. За це його священики відлучили від церкви і помер він в голоді і холоді.

 Біблія була підсунута іншим народам в 6-му ст. до н. е., в першу чергу грекам, як засіб замаскувати істинну ціль сіонізму. Прихід Ісуса Христа в Палестину після перебування в Індії і Гімалаях до 29 років його життя і хрещення в Йордані для протидії сатанізму іудеїв, і в цьому велика заслуга євреїв. Сіонізм як і москалізм  завжди приховували свою сатанинську суть через тих одноплемінників, які виступали проти садизму і сатанізму.

За словами Лєвіна тільки Росія і Америка можуть бути великими державами і вершити долі світу. А Китаю скоро прийде кінець, бо у них вже почалися проблеми. Ні, Китаю не прийде кінець. Це фантазії московського оракула-холуя, який намагається задобрити російських неофашистів і Путіна. Китай почав підніматися тоді, коли підкорив Тибет і заволодів деякими таємницями цього магічного краю. Це те, чого не змогли зробити більшовики в 20-х роках , посилаючи загони перевдягнутих НКВСників на Тибет під керівництвом М. Реріха і Блюмкіна.
Що стосується астрологічних прогресій для прогностики, то тут еквілібрист перевершив себе. Всім народам роздав по заслузі. Особливо хохлам. Згадав про Переяславську Раду 1654 року і про зраду Московії і розподіл України між Ляхами і Москвою без участі самої України. І що все повторюється знову. Безумовно, будь-яка вагома подія в історії кожного народу через якийсь час повторюється для того щоб винести урок. Це кармічна закономірність. З бундючною зверхністю цей оракул пророкує українцям розподіл країни аж до кінця 21 століття. Тобто 2026 року. Він до дати андрушівського зговору ляхів і москалів 1666 року додав 360 років. Це дирекції – градус/рік. Тобто, всі події будуть тягнутися на Донбасі до цього періоду. Безумовно, трансформація бандитського менталітету москаля буде проходити довгий період. Віднявши від 2014 року, коли почалася війна, 360 років він отримав Переяславську Раду, натякаючи, мабуть, на Мінські угоди. Але різниця тільки в тому, що тоді народ вірив в щиру допомогу московського царя. Зараз в це ніхто не вірить. Правда, Лєвін забув про Сонячну дугу і циклічність Сонця, тобто, 365 днів. Віднімемо 365 від 2013 року, коли почалося повстання на Майдані. Отримаємо 1648 рік. А це повстання українців проти окупації поляків, яке призвело таки згодом до повалення Польщі. Але нове повстання тепер направлене проти окупації Москви. Це Лєвін чомусь проґавив. Думаю, що свідомо, бо він на службі у Путіна. А цей цикл вказує на початок падіння  московської орди. Якщо ми до 1654 року (Переяславська Рада) додамо Сонячний цикл, тобто 365 років,  то отримаємо 2019 рік. Це рік закінчення так званої угоди між Москвою і Україною. Цей договір буде скасований юридично. А це потужний енергетичний удар по імперії, який перерве її енергетичний і політичний вампіризм. Це треба зробити обов’язково, бо Космос фіксує тільки юридичні акти.  

2016 рік для Кремля буде ще сприятливим. Європа все ще плекатиме надію  полегшити санкції для Кремля. Присутність в Сирії продовжиться ще рік. Путін свідомо переніс вибори у Держдуму на вересень, бо в грудні для нього буде астрологічно не сприятлива ситуація. Транзитний Сатурн стане в опозицію до Сонця в карті нової Росії. З достроковим терміном вибору Президента він теж поспішає. Ситуація буде розгортатися не на його користь в 2017 році. І є підстави вважати, що він зійде з арени в астрологічному 2017 році, якщо він не встигне провести вибори раніше. Ця небезпека заставить Путіна звернути більше уваги на деяку лібералізацію середнього бізнесу в країні і вкладання в економіку фінансів. В цьому ж році, 2017, очікуються активні бойові дії проти України. В Сирії протистояння закінчаться. Фінансування військових операцій суттєво знизиться. Запрацює по-новому і Держдума. Стосунки з Заходом погіршаться. Між іншим, незадоволення цим новоявленим фюрером в надрах московії вже зароджується.

Протистояння Росії і України на Донбасі і в Криму протримається до 2018 року. Стосунки з сусідами після цього поліпшаться.
Заява  Лєвіна про те, що Крим це «ісконно Русский», а те, що Хрущов одноосібно передав його Україні, і це зрада російським інтересам, говорить про імперсько-путінський маразм. Він тільки забув розповісти, що туди після виселення татар навезли росіян, які ніколи нічого не вміли і не хотіли робити, а чекали манни небесної, розваливши всі пристосування для виживання, вироблені татарами. Ось українцям і прийшлося там організовувати українські радгоспи, заселяючи українцями, проводити воду і світло, тобто піднімати мертві землі. Тепер, коли все запрацювало, можна і забрати назад. Вже Крим після повернення до України, не буде ніколи російським. Ясно, що Путін надіється на жидівську продажну владу на Україні, але цю владу зметуть в 2017 році і ситуація для Кремля погіршиться. Ось чому він поспішає знищити Україну до 2017 року. Питання про повернення Криму стане в 2018 році. Сам Путін по матері єврей, тобто чистокровний, ось чому Лєвін, Порошенко, Яйценюк, а також Ізраїль , а, значить і Америка, стоять на стороні Росії в протистоянні з Україною, яку вони щиро ненавидять. Правда, все це маскується невеличкими подачками, щоб не викликати ненависті проти них. Недарма Путін хрестив молодшого сина Порошенка.

 Зараз відбувається доленосний для усього світу акт Мюнхенського зговору, де провідні держави світу здають Україну ненажерливим москалям. Для Європи пасивна в політиці Україна завжди була розмінною картою. Так в карті України на цей рік є вказівки на втрату частини території. Але в якій мірі не відомо. Все тепер буде залежати від активності народу, який завжди був інертний і навіть байдужий до свого майбутнього. Наш народ споконвіку жив тільки сьогоднішнім днем, а тому постійно втрачав перспективу. Тобто, виживав, за це і розплачувався приниженням, травлею і голодоморами. За часи трьохсотлітнього рабства під москалями наш народ відучився брати на себе відповідальність за свою свободу. Тепер це треба проробити, тобто, привчити українців до свободи, бо інші ініціативніші народи-сусіди, знищать нас.

 Як писав Тарас Шевченко: «О, люди, люди. За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси!». А що говорити про Батьківщину? За гречку продавалися самі і дітей своїх продавали в рабство жидам, москалям, а тепер американцям, які відверто нас зневажають. Вони сподіваються, що продажні хохли, втомившись від бідності і війни, самі продадуться ворогам. І це може відбутися тому, що велика частина українців, особливо нерозвинуте село, якщо не бачать своєї особистої вигоди, ігнорують інтереси своєї держави і стають її руйнівником, проявляючи байдужість до майбутнього і прислуговуються ворогам, бо ті платять за зраду. Ось чому доля в руках самого народу, а не вищих сил на небесах, як стверджує Лєвін. А Бог поки що Україну береже. Вже три роки підряд посилає теплу зиму і захищає «Майдани» від знищення. Наш народ ще не зрозумів своєї великої месіанської ролі, бо не вірить в свої сили, а вірить ворогам, які його дурять, знаючи вади цього народу.

В цілому вебінар Лєвіна можна розглядати як пропагандистську акцію пропутінських холуїв. Це елементи гібридної війни, яку Путін перейняв у Гітлера. Не виключено, що це його реінкарнація. Ще в минулому році я припускав, що Лєвін просто проплачений агітатор Путіна, якого випустили на арену, бо в московії почалися бродіння.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню