Поради для батьків - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Поради для батьків

Медична астрологія
Астрологія стверджує, що народженою дитиною до семи років керує її Місяць, який зафіксований у натальній карті при народженні. Вплив Місяця надзвичайний, бо він відповідає за безпеку людини, за виховання і вибірку тих правил потрібних для виживання, які дитина в себе всмоктує підсвідомо. Головний принцип пізнання світу, це «розвідка боєм». Тобто вимагаючи і провокуючи оточуючих дитина пристосовується до цього світу. Складається деяке кліше, яке разом із знаннями привнесеними з минулої реінкарнації і набутими в ранньому дитинстві, дає людині правила виживання, тобто поведінки в екстремальних ситуаціях. На цій основі і будується майбутнє сімейне життя людини. Місяць також відповідає і за матір. Ось чому роль матері у вихованні дитини надзвичайна. Тобто духовний світ дитині передається матір’ю. Тільки через Місяць дитина відчуває духовну єдність з матір’ю та іншими родичами і людьми загалом.
Місяць відповідає також за смак і харчування. Сильно «поражений», він дає бажання смаженого, маринованого і гострого. Це йде підсвідома реакція на нервове збудження.
Тепер зачепимо таке складне питання, як кольки (колики – рос.) у немовлят. Доктор Комаровський, якого я поважаю за неординарність і оригінальність подачі знань батькам про здоров`я, правильно вказував на методи, як запобігти або зменшити кольки у дітей. Це не перевантажувати годуванням шлунок і кишечник дітей. Але він не сказав про причину цього явища, яка б допомогла батькам уникнути помилок. А причина у тому, що ще великий лікар раннього середньовіччя Авіценна, стверджував, що у дітей до року жовчний міхур не виробляє жовчі. Її заміняє слиз, який з часом поступово перетворюється на жовч. Ось чому при вживанні каш до пів року у дітей не переробляється в повній мірі їжа і в кишечнику виникають гази. Тобто, бактеріальна флора кишечника не спроможна перетравлювати тверду їжу, а також соки (вуглеводи) Так що таким діткам ліпше давати кип`ячене молоко кози або корови, якщо нема материнського молока, ніж каші, які дуже корисні, але коли починає вироблятися жовч. Це зроблено природою для того, щоб жовч не опалювала материнське молоко. Так от, залежно від того, які аспекти і планети діють на Місяць, так і йде травлення їжі у людини, починаючи з народження.
Сонце, як Его, починає впливати на дитину поступово і набирає апогей, коли вона починає себе стверджувати і боротися «за місце під сонцем».. Частіше це відбувається тоді, коли дитина починає розуміти, що вона в центрі уваги в сім`ї, а потім, коли попадає в незнайомий колектив, наприклад, в дитсадочок. Ось чому в сім`ї дитина може себе вести по-одному, а на вулиці іншим чином. Якщо зауважити, що всі планети намагаються виконати свою роль у формуванні характеру людини, то ми можемо констатувати індивідуальну особистість кожної людини.
Безумовно, в повній мірі ми можемо говорити про характер тільки після того, коли проаналізуємо всі аспекти планет і вплив зірок на майбутнє дитини.
Але дещо ми можемо порадити батькам дітей, що народилися під знаком Водолія. Це волелюбний, повітряний знак, інтелектуальний і дружній. Не визнає авторитетів, доки не переконається в цьому сам. Велика помилка батьків, які виховують таку дитину криками і тиском. Водолії сприймають підвищений тон як атаку на їх Его. А, значить, будуть упиратися і бунтувати. Батькам треба демонструвати дружелюбність і безпосередність. Такі діти поважають справедливість. А тому ви можете легко втратити авторитет, якщо досконально не розберетеся в причині вередливості. Часто вони хочуть все і зразу. Таку вередливість треба присікати зразу і твердо. Краще пояснити, а потім непомітно проконтролювати. Якщо не хоче їсти, бо образився на щось, то не заставляйте, а приберіть зі столу їжу і залишіть шматок чорного хліба на столі. На «забутий» хліб його образа не поширюється. А, якщо хочете щоб ваша ідея реалізувалася Водолієм, то киньте йому необережно ідею, а самі йдіть і чекайте. Вона повинна визріти в голові «невизнаного генія». І, коли вона стане його ідеєю фікс, то будьте впевнені, справа піде. Ця тактика працює не тільки для дітей, а й дорослих Водоліїв.
Козероги з самого дитинства виглядають старшим і не по літам розумними. Вони з дитинства поважають правила гри і, як правило, не порушують їх. Вони легко піддаються вихованню і цим пишаються. Але й вони бувають впертими. Це значить, що ви порушили засвоєні правила гри. Вибачтесь і конфлікт вичерпаний.
І не забувайте, що Овни і Козероги, це знаки з ріжками (Баран і Козеріг), а, значить, люблять буцати (бодатися).
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню