Аналіз космограм - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Аналіз космограм

Статті > Коментарі подій > Глобі
Критика Глобівського методу аналізу космограм видатних людей
 
Читаючи дослідження в астрології зроблені П. Глобою,  іноді дивуєшся його фантазії у висновках, які не підтверджуються практикою. І такого «добра» можна зустріти на кожному кроці. Прогностика – це повний провал! Медастрологія – фантазії, коли йдуть відхилення від класичних знань. Це я можу стверджувати об`активно, бо займаюся медичною астрологією з початку 90-х років, причому як практик. Тепер зупинемося на аналізі космограмм видатних людей, розписаних в його книзі «Аналіз і синтез космограм» за 1992 рік.
Тут береться, як приклад, Галілео Галілей, який народився 15.02 1564 р. в місті Піза (Італія) о 14 г.16хв.
П. Глоба стверджує, що в Рибах перебуває шість планет. Північний вузол Раху він відніс до планет. Ну нехай, але ж Раху попав насправді в Козеріг. Такі помилки «видатному» астрологу не прощаються, бо можна наговорити що завгодно. Ну гаразд, пробачимо й це. По його ствердженню з`єднання Сонця з Прозерпіною дало трансмутацію і перевтілення Галілея як дивної людини! Так буде відомо,  що Прозерпіна не дає таких трансмутацій на психологічному рівні, вона дає захворювання на фізіологічному рівні, діючи на імунну систему! Крім того, орб цього з`єднання завеликий навіть для Сонця. А, як відомо, орб повільних планет, навіть для світил, не перевищує 6 гр. Мільйони людей з такою «трансформацією» не стали геніями від науки! Гаразд, пробачимо і цю бульку. Далі, домінуюча фігура – хрест. В житті постійна боротьба і опір… Якщо б космограма була інською, як він стверджує, то Галілей би не витримав випробування. Так космограма насправді іньська! Переважає вода, а хрест мутабельний, то ж індивідуум схильний до пристосування до нових і жорстких умов!  Це скаже навіть учень астрології! А сам хрест з Ліліт просто сумнівний. А ось Прозерпіна спроможна відректися від деталізації і створити систему. Фантазії!!!
Ось тепер перейдемо до справжнього трактування карти. Просто феноменально! У Галілея розум був не зовсім тверезим, а логіка слабкою, а сам він був підозрілим, бо Меркурій в Рибах. Так і було б, якби Меркурій і Сонце не мали аспект до Урану і в з`днанні з Плутоном.  Такий Уран дав ура нічну людину з плутоніанською інтуїцією і глибинним мисленням! Уранічна людина не визнає авторитетів, це експериментатор від природи, а мислення у неї системне і геніальне з елементами осяяння. Це Галілей стверджував, що не можна сидіти і спостерігати природу, треба вивчати її закони експериментуючи. Вже не кажучи про кучу ідей і перекидання на нові теми. Плутон тільки поглиблював висновки. Правда, квадрат до Урана часто давав непрактичні ідеї. Це якраз і було у Галілея. В 25 років він став професором математики в університеті. Чи міг він бути математиком при «розмазаному з поганою логікою» розумом? А ідея з супутниками Юпітера, по яким можна визначити час доби без годинника, виявилися хибними. Він даремно витратив на це багато часу, відкладаючи друк праці з механіки. Для ураністів сама ідея і істина мають найвищий пріоритет, що історія і підтвердила! А от домашній арешт дозволив таки доопрацювати свій трактат. Крім того, Уран завжди тягне до астрології. В той час всі видатні особи, навіть епіскопи, займалися цією наукою. А те, що стверджував П. Глоба, буцімто Галілей був просто компілятором Птолімеєвської астрології і тут він начебто нічого не відкрив, просто абсурдно. Ну, Остапа понесло! Тоді в астрології взагалі нового не відкривали, за рідким виключенням. Та й цей предмет був для нього як хобі.
 А Місяць в Овні в шахті дає людину бурну і не керовану в емоціях? В даному випадку ні. Цей Місяць, в першу чергу, дає ідеаліста, який вірить в справедливість, свою правоту і верховенство законів. А при мутабельному хресті ці емоціі будуть не агресивними і короткими, та й то, коли зненацька налякати, Місяць відповідає ще й за безпеку! Ось чому його підвела впевненість, що інквізиція його не засудить. Він був вже на той час відомий у всіх країнах. Крім того, родина Медичів могла його захистити. Якраз їхній вплив на Папу не дав розправитися інквізиції. Як стверджує П. Глоба, Галілей був підозрілим і скритним. Як би він був таким, то не розіслав би всім епіскопам свою працю про геліоцентричну систему, чим і спровокував атаку інквізиції! Ідеалізм! Про що тоді пише «видатний астролог»?  А по поводу Жордано Бруно і його спалення, то цей філософ стверджував те, що існує реінкарнація і її відмінив 3-й Вселенський Собор, в яку вірили перші християни і за що йшли на смерть! Бо інакше навряд чи були б таки самопожертви. А світ безмежний. А це вже підривало устої церкви. Галілей же не підривав ці устої. Коперника ж не спалили, хоч він був священиком. До 15 ст. Біблія також стверджувала, що у мухи чотири лапи, а насправді – шість. Нікого ж з єретиків не спалили! А по Глобі причина у тому, що Галілей- Риба, а Жордано Бруно і Чижевський – Водолії!
П. Глоба стверджує, квадрат Нептуна до Сонця дає заняття містикою, що начебто Галілей займався чорною магією і алхімією. Ну просто фантастика! Як би він володів елементами магії, то не зробив би помилку в прогнозі видужання глави роду Медичів і вилікував би його. А так після прогнозу на позитивне видужання князь помер на третій день. Крім того, він весь час займався практичною механікою, кидаючи каміння з пізанської вежі, дав ідею маятникового годинника, вдосконалив телескоп і вивчав планети, що призвело до підтвердження системи Коперника. Така констеляція дає схильність до самообману, людини відірваної від реальності,. яку легко обдурити. Їх підводить інтуїція.
А що П. Глоба стверджує про Марс? Він в Тельці і виявляється боягузливим! Та в Тельці Марс такий впертий і витривалий, тим більше з секстилем до Юпітера з Сатурном, що йому позаздрить навіть Овен.
А що стосується з`єднання Юпітера з Сатурном, то тут видано ціле відкриття! Виявляється, ця констеляція вказує на роз`єднання розуміння особистого і традиційного! Від цього, виявляється, страждала його система. Про яку систему йдеться? Та у нього нічого не страждало, крім здоров`я наприкінці життя.. І це говорить ще й про те, що він невдало планував свої заходи і не відчував себе щасливим. З медичної точки зору, це схильність до поліартриту при психічних ударах, що і підтверджується хворобою. А те, що він піддався впливу інквізиції, так це подіяв його стелі ум в Рибах і мутабельний хрест. Прийшлося пристосовуватися до нових умов. А ствердження того, що Галілей зробив дрібниці, відкривши супутники Юпітера, космічні тіла, розрахував оберти Землі, відкрив кінетичні закони механіки і початок теорії відносності, яку вдосконалив Енштейн, тощо, просто не витримує критики. От якби він займався духовністю, то був би більший толк!
 А от  Сонце в з`єднані з Раху дає містицизм і поезію і цим еволюційним шляхом він йшов 30 років. По-перше це фантазії, а по-друге вузли в Козерозі, а не в Рибах. Що ще треба нафантазувати, щоб всі повірили в цю геніальність! Так чому можуть навчитися учні П. Глоби, якщо сам вчитель не витримує звичайної критики. Можу підтвердити, що деякі учні, що вчилися в школі цього авторитету, приходили до нас на перенавчання. Правда, і не тільки після його школи.
 Так і хочеться крикнути: - Люди, будьте пильними! А для нас, це дискредитація астрології!!!
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню