Поради езотеричної медицини - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Поради езотеричної медицини

Медична астрологія
Ми вже розглядали питання про вплив синастрія на життя і здоров’я індивідуума. Синастрія – це накладення астрологічних карт індивідуумів і аналіз їх сумісності. Безумовно кожна людина впливає на інших і навіть на колектив. Часто це відбувається скритно або навіть агресивно. Читач здогадався про що йде мова. Це енергетичний вампіризм.
Породження вампіризму обумовлено в першу чергу нерівноправним становищем індивідуума в соціумі. Часто попадаються начальники вампіри, котрі агресивним нападом живляться чужою енергетикою. Якщо це відбувається систематично, то такому колективу не позаздриж. Але не треба падати у відчай, досить випити зразу після “розгону” склянку гарачого чаю і енергетика донора відновлюється.
Гірше становище, коли нерівноправні стосунки породжують енергетичний вампіризм в сім’ї. Це, як правило, екстравертний, агресивний вампіризм. Цей систематичний терор може призвести до глубокої депресії і хвороби донора. Тут вже гарячим чаєм не обмежишся. Але у енергетичних вампірів є одна слабинка. Вони бояться розголосу своєї приналежності до цієї касти. У них обривається енергетичний зв’язок з жертвою, що викликає бурю образ і емоцій, бо тепер прийдеться шукати жертву на стороні.
Але найнебезпечнішим є інтравертний, тобто скритний вампіризм. Його дуже важко буває розпізнати. Такий вампір систематично, часто “лагідно” провокує жертву на емоційний сплеск або вибух і цим живиться. А потім, щоб не втратити донора, підлещується і заглажує “провину”. Такий вампір може непомітно врешті решт зруйнувати жертві нервову систему. Якщо донор-жертва перебуває в нерівноправному становищі, то їй прийдеться робити вибір між своїм здоров’ям і матеріальним станом. Можна також не звертати увагу на провокації і цим викликати вже незадоволення вампіра. А якщо це переростає в систему, то виплескувати емоції вже починає він, чим себе видає. Тепер можна й об’являти йому про його приналежність… Якщо вампір не піде на розрив і не захоче шукати жертву на стороні, то тоді вже він підпадає в залежність до донора.
Найважчим вважається енергетичний вампіризм матері до своїх дітей або дитини. Тоді така “любов” може зруйнувати життя дитині або стати згубним врешті решт для матері-вампіра, коли дитина наважується “відірватися” від такої опіки.
Треба зазначити, що народжується таких енергетичних вампірів 5%, а стають протягом життя 30%.
Розглянемо ще один аспект енергетичного впливу або удару, що впливає на людське життя і який дуже важко ропізнати.
Чи доводилося вам спостерігати як руйнуються ваши справи, погіршується здоров’я, виникають нелади в сім’ї? І щоб ви не робили стан погіршується. Безумовно, в таких випадках може допомогти тільки Всевишній. Ось чому ми повинні періодично сповідатися і причащатися в церкві.
Але не зайве розглянути механізм дії таких енергетичних ударів і деякі приклади боротьби з таким явищем.
Одною з ознак енергетичного удару в першу чергу є поява болі в спині. Річ у тому, що хребет ідентифікується з Сатурном, нашим вчителем і контролером. А от сильно поражений Сатурн часто формує нашу гординю (не плутати з гордістю). Крайня форма гордині це пихатість. Ось він, наш вчитель, і сприймає на себе перший удар. А як відомо, 50% всіх серйозних хвороб виникають по причині хвороби хребта. Це підтвердить вам кожний лікар. Ось чому так процвітають “мануальщики”, тобто мануальні терапевти. Вам будуть періодично ставити на місце хребет, “поправляти” здоров’я, але врешті решт стане питання про якісь радикальні методи лікування. Добре, коли у “мануальщика” або масажиста сильна позитивна енерегетика і він частково через руки відновлює її у вас. Але у більшості її немає. Треба зазначити, що мануальний терапевт не спроможний вилікувати серйозну хворобу кардинально доки не буде ліквідована причина захворювання, а з ним і енергетичний удар. Вони просто костоправи, які заробляють на чужих хворобах гроші і користі від цього небагато. І взагалі східна філософія стверджує, що якщо хворий вимагає , щоб його вилікували, а сам не прикладає для цього особисті зусилля і знання, то він підпадає в залежність до лікаря і з цього кармічного кола йому буде важко вийти.
Найчастіше такі енергетичні удари наносять жінки… Природа надала їм цей метод захисту за їхню фізичну слабкість і необхідність виживати при будь-яких умовах для продовження роду. Але заздрість, бажання помсти, некерована емоційність, нізька духовність і культура таких людей призводять часто навіть до трагічних наслідків жертви.
Енергетичні удари можуть викликатися зуроченням або цілоспрямованою дією на рівні магії. В народі кажуть – пороблено. При зуроченні такі люди самі можуть навіть не знати своєї сили, але здогадуватися про це і їм здається, що це Бог їм допомагає або береже. Але вони можуть не знати, це вже біс керує цим процесом. В астрологічному плані у таких людей сильно акцентований Плутон, а часто і Нептун. Цим обумовлюється форма удару. Часто вони перебувають в з’єднанні з Сонцем або Місяцем… Велику роль також грає переважання водної стихії в карті індивідуума, особливо коли там перебуває Чорний Місяць. Це ознака того, що в попередніх реінкарнаціях ця людина займалась чаклунством або магією. Цей Чоний Місяць у несвідомої людини може спровокувати бажання нанести комусь енергетичний удар. В народі про таких людей говорять, що у них “криве” око. Порада простим людям, ніколи не можна хвалитися своїми успіхами, бо це може викликати у когось заздрість. Похвалилася, наприклад, мати про свою дитину і цю дитину як підмінили, а то й захворіла. Похвалилася дівчина, що їде в далеку подорож відпочивати, а ввечері температура до 40 градусів. Яка ж тут подорож. Похвалила якась подруга немовля в колясці, а вночі ця дитина не спить, вередує. В народі такому немовляті зав’язували на руці червону ниточку, щоб “криве” око не брало. Червона ниточка ідентифікується з вогнем і кров’ю і спалює цю чужерідну енергетику. Я думаю, що багато читачів через це пройшли. (Безумовно, це може викликати скепсис у тих, кого обминула ця участь. Але не варто поспішати з критикою). А дорослим порада при таких зуроченнях зразу, відчувши неприємні симптоми, облитися з відра холодною водою і запалити в хаті освячену в церкві свічку з молитвами. Якщо вона коптить, блимає, йдуть сильні напливи, то ваша енергетика пошкоджена. Якщо свічка затухла, то справи дуже погані. Йдуть надзвичайно сильні удари. Свічка через полум’я очищає в хаті вашу енергетику, а холодна вода змиває з вас негативну інформацію. Тільки не можна затягувати початок очищення, щоб не встигло зруйнуватися ваше енергетичне поле. Вариантів захисту дуже багато, а приведені приклади привентивні, тобто упереджуючі.
Я можу привести один із прикладів з моєї лікувальної практики. Якось телефонує до мене один з постійних клієнтів з яким ми дружемо з 90-х років. Він бізнесмен. У нього захворіла півторарічна дитина. Температура трималася 40 гр. вже три доби. Лікарі не можуть ні збити її, ні поставити діагноз захворювання. Дійшло до того, що почали брати у немовляти пункцію спинного мозку, підозрюючи менінгіт. Я запитав у нього, чи не було перед цим у його дружини з кимось сварки або образа. Все нагадувало енергетичний удар. Виявилося, що вона посварилася з нянею, котрій потрібно було кудись поїхати на декілька днів, а дитину ні з ким залишити. Емоційна сварка, няня все ж поїхала, а ввечері у дитини підскочила температура. Дивно, що мати не змогла зрозуміти причину недуга. Це тому, що вона сама лікар. Я порадив Віталіку терміново сходити в церкву, поставити свічку за здравіє няні, замовити сорокауст дитині і окропити дитину освяченою водою. А дружині порадив почитать молитви над дитиною, бо сама вона лежала в лікарні з нею. На ранок температура впала. Цікаво, що в Індії, коли я там бував, то звернув увагу, що майже всі дівчата носили на зап`ясті червоні браслетики. Ця ж культура і у нас поширена була, але з часом забута.
 Не можна забувати, що зараз над Україною висить такий важкий чорний енергетичний туман, що стає навіть питання про безпеку здоров`я нашого народу. І він згущається. Звідси і така тотальна захворюваність людей. Народ, який з древніх часів був найздоровішою нацією в світі, став найхворобливішою. Люди озлобилися і озвіріли і наносять енергетичні удари безконтрольно, чим забруднюють наше енергетичне поле. А всі хвороби, як відомо, починаються на енергетичному рівні. Україна стала полігоном, де інородні сатанинські угрупування відточують свою майстерність на знищенні земної цивілізації.
Якщо ж вам пороблено, як кажуть у народі, то боротьба може вестися надзвичайно напружено. Тут вже без допомоги Всевишнього не обійтися. Той, хто наніс удар, не розуміє, що втручається в чужу карму і розплата буде неминучою, особливо постраждають їх онуки… Дітям теж дістанеться. Онуки можуть народжуватися хворими або з дефектами. Сатанизм Космосом не прощається. Ця карма лягає на весь рід…
Методів такого навіювання дуже багато, але приведемо найпоширеніші приклади. Часто дівчата користуються напоюванням коханих заговореним зіллям. Вони навіть не розуміють яке нещастя вони приносять в майбутню сім’ю. Жертва вже прозомбована. В кармічному плані вони повинні були перестраждати нерозділеним коханням, але егоїзм взяв верх. Такими людьми керує біс, бо випробування на духовність не витримано. А далі вже йдуть корисливі бажання.
Езотерика і астрологічні дослідження довели, що кармічні хвороби, такі як рак, діабет, поліартрит викликаються енергетичними ударами. Це може бути прокляття або магічні заходи. Часто це розплата за свою гординю. Збільшена кількість таких хвороб в регіоні говорить про не здоровий енергетичний клімат серед людей. Тобто, духовний егрегор вже не береже це середовище.
Але найбезпечнішим вважається енергетичне підселення чужої негативної енергетичної іпостасі (біса або елементалів). З цим може вправитися тільки церква. Тільки «просвітлений і чистий» священик може провести спеціальну вичитку і допомогти жертві. Існують також і народні целителі, але їх вкрай мало. Від такого підселення в першу чергу руйнується психіка людини з усіма негативними наслідками. Тут вже треба проводити ритуали.
Як відомо, негативна енергетика часто передається через речі. Вони можуть бути заговореними або в цій сім’ї, де перебували вони до передачі, дуже пагані відносини. Сварки, заздрість, ненависть і корисливість “заряджають” негативною енергетикою їхні речі (йде кодування) і при попаданні на територію іншої сім’ї, руйнують цю “оазу”. Часто це нагадує містику. Чи не бувало так, що не зрозуміло звідки в хаті з’являлася чужа річ. Пошуки власника нічого, як правило, не дають… Це повинно насторожити вас. Краще за все таку безродну річ спалити на вулиці, читаючи “Отче наш”. Без молитви заговорені речі не горять, навіть якшо ви облиєте її бензином. Перевірено багато раз!
Негативна енергетика може передаватися через подарунки, навіть від щирого серця і своїми людьми, як вважається. Мені багато раз приходилося консультувати людей по різним випадкам.

Приведу для наглядності деякі приклади, щоб було зрозуміло.
Одного разу мені телефонує приятелька з просьбою про допомогу. Її мати лежить в лікарні, стан її передсмертний, а лабораторні аналізи в нормі, діагноз поставити лікарі не можуть, і що робити і що лікувати не знають. На всякий випадок пролікували, а стан ще погіршився… Безумовно, доки людина перебуває в лікарні, втручатися в ці справи нікому не можна. Я відмовився консультувати, доки маму не випишуть. Після виписки її відвезли напівмертву додому і дзвінок моєї приятельки знову нагадав про себе. 
Ми почали аналізувати, що їй подарували за декілька місяців до цього, як вона злягла. Зразу й не згадаєш, але через тиждень або два, як правило, пригадується. Через днів десять, нарешті, вони всією родиною проаналізували декілька варіантів і зупинилися на подружці їхньої бабусі. Сама бабуся померла, а її подруга (теж на схилі віку) продовжувала їх навіщати зрідка по звичці. Вона приходила в цю сім’ю як рідна, бо в своїй сім’ї її не сприймали. Так от, ця бабусина подруга від щирого серця подарувала матері моєї приятельки вишиту своїми руками подушечку-душечку. Я запропонував їм спалити цю річ. Почалися охання, яка гарна річ, та й щиро від гарної людини… Прийшлося сказати, що це вже їхня справа, що робити. Днів мабуть через п’ять, бо я вже й забув про цю розмову, телефон вранці розбудив мене і в трубці почулися верещання моєї приятельки. Нарешті, я з спросоння зрозумів про що йде мова. Виявилося, що вчора вони пізно ввечері нарешті пішли палити душечку-подушечку, а вона не горіла навіть з бензином, тільки тліла. Згадали про “Отче наш” і подушечка зайнялася як смолоскип, да так яскраво, що прогорів металевий бак від смітника (прийшлося ховатися від людей, щоб не подумали чогось поганого…). А ранком моя приятелька прокинулася від шуму на кухні. Виявилося, що це її мати готує їм їжу, а ще ввечері її годували з ложечки і не вставала вона вже три місяці. Нарешті я зрозумів, що це верещання в телефонну трубку було емоцією вдячності за мою консультацію. Самому було приємно, що допомога була вдалою. 
Потім виявилося, що таких подушечек-душечек було три. Сестра була одружена і жила з ними. В її сім’ї були нелади і вже п’ять років вона не вагітніла. А сама моя приятелька ніяк не могла вийти заміж. Нарешті і ці подушечки були спалені. Але палити пішов батько і молитва проігнорувалася. Душечки не горіли. Коли жінки прийшли на допомогу і почали читати молитву, все згоріло, але у батька захворіло коліно на наступний день і йому поставили діагноз – поліартрит… Він вважав, що це все забобони. Через місяць я вже взнав, що у моєї приятельки аж троє кавалерів, які пропонують їй одружитися. Один з Америки, інший з Італії, а трететій ще звідкісь. Мало того, сестра завагітніла і з часом народила дитину! Ця історія схожа на містичний триллер, але нажаль, таких випадків багато.
Інший приклад. 
Мій товариш попросив мене допомогти його матері, яка захворіла раком. Проаналізувавши, хто і що їй подарував за декілька місяців, як вона відчула себе хворою, ми прийшли до висновку, що причиною горя була посилка з одежею від померлої родички. Його мати носила подаровану спідницю, яка їй дуже сподобалася. Прийшлося цю одежу спалити з молитвами. Між іншим, теж не хотіло горіти без молитви. Мати прожила ще сім років і померла по іншій причині…
Приведемо ще один випадок. 
Якось мене попросили полікувати одну поважну особу. Це була жінка. У неї була травма хребта. В бесіді виявилося, що перед цією травмою у неї загинув син. Тільки закінчив військове училище і йшов на урочистий вечір. Його прямо коло дому збила машина. Домашній будильник зупинився саме в цей момент опів на сьому… Не можна забувати, що годинник – Хронос. Згодом після цієї трагедії ця жінка віднесла будильник в ремонт, де виявили під кожухом плакатне перо. Як воно туди потрапило ніхто пояснити не міг. Але через короткий час її масажист продавлює їй хребець. Ось і травма хребта на голому місці. Коли ми провели аналіз подарункв, що потрапили в хату за декілька місяців до початку трагедій, то виявилося, що їй подарували комплект дорогої постільної білизни, яка лежить в шафі не тронутою. Довго ця жінка збиралася його палити. Нарешті це сталося і вона розповіла, як усе відбувалося. Приїхавши на дачу, вона, щоб не привертати увагу людей, вирішила піти з цим комплектом до лісу. Не встигла вона пройти і пів кілометра, як налетів вітер і зразу пішов дощ. А це було літом і на небі перед цим не було ні хмаринки. Боячись, щоб не намокла ця постільна білизна, вона побачила на землі велику цементну трубу, куди і засунула пакет. Швидко підпалила його і стала читати “Отче наш”. В цей момент налетів ураган, вдарила блискавка і дощ посилився. Перелякана жінка ледве дочитала молитву як пакет спалахнув яскравим вогнем і в момент згорів. Зразу перестав дощ і хмари зникли. Після цього вона повірила в чудеса. Незабаром зменшилися болі і вона стала ходити на роботу.
Безумовно, про все не розповіси, але так і хочеться сказати: люди, бутьте уважними і обережними! Не бажайте зла один одному, за це Космос карає дітей, а частіше онуків! Інша річ, занадто забобонними теж бути не треба.

Нажаль, знищення української культури призвело до деградації мислення більшості населення, а альтернативи нема. Чужа культура, на наших теренах знищує українську націю! І це не перебільшення. Так і хочеться згадати Авіценну, котрий стверджував, що переселення інших народів на чужі землі приносять невідомі хвороби і, головне, бездуховність.
Річ у тому, що в кожному регіоні існують свої віруси і мікрофлора. Той, хто виріс у своєму рідному регіоні, “своїми” вірусами хворіти не буде, або буде відомий засіб боротьби. Привнесений такий вірус або мікрофлора в чужу культуру, природу починає вірулентно мінятися і стає надзвичайно небезпечним в силу різного енергетичного поля. Це стосується і бактеріальної флори. Таким чином багато скритих хвороб було занесено на Україну азіатськими народами, а також півдня Сибіру, де така мікрофлора майже не проявлялася. І поступово здорова українська нація почала вироджуватися і хворіти. Це підтверджують і українські лікарі-герентологи. Особливо небезпека крилася в грибках, на які певний час лікарі не звертали потрібної уваги. Так що не в екології природи треба шукати причину занепаду нашого народу, а в духовному і культурному упадку.
Якщо ми зможемо відновити нашу духовність, то хвороби відійдуть в небуття, збільшаться наші здобутки і зникне наша меркантильна залежність, яка нищить нашу позитивну енергетику!
Безумовно, Телець меркантильний знак, який любить матеріальний достаток і все життя накопичує його, але Телець також накопичує і духовність. А Україна – Телець. І їй відведена Космосом роль відродження духовності на всій землі. Ось чому сатанізм так нищить її, розвиваючи жлобство, тобто бажання вижити за рахунок іншого, а також космополітизм, тобто неповага до традицій і культури предків, які й оберігали цю позитивну енергетику. Нажаль, джерелом поповнення і виживанням цього жлобства є вихідці з села, які масово переселилися в міста і своєю бездуховністю і ненаситністю до матеріальних благ, знищили високу і справжню культуру і духовність України, яку підтримувала міська інтелігенція. Їм по душі безголосий і аморальний Поплавський і Верка Сердючка. Цим масам по душі аморальна і бездуховна влада, бо вона їхня. Але тоді не треба зважати на хвороби і бідність народу.

Україна завжди була донором для всіх окупантів, в тому числі і московських. Це не перебільшення. Бо московіти не слов`яни, як пише літописець Нестор, а з роду ляхів, які за останніми дослідженнями, між іншим засекреченими, є кельти, і які асимілювалися з угро-фінськими племенами і татаро-монголами, починаючи з 1313-1315 років, коли хан Улукбек розгромив Золоту Орду. Більша частина ординців втекла до своїх союзників в Москву, Суздаль і Твер, збільшивши їх населення в два рази. Тоді ж вони і проголосили себе спадкоємцями Орди, а пізніше Третім Римом. Між іншим, в літописах ніколи ні Новгород, ні Суздаль, ні Твер з Москвою, ні Смоленськ Руссю не називалися. А Даниїл Андреєв пише, що диявол Гагтунгр наслав на слов`ян монголів, щоб знищити їх духовність. Так що доки Русь не звільниться від Московської орди, духовність вона не відродить, а, значить, не виконає кармічне завдання і розплата буде страшною. За це Космос цей люд знищить. Так що все в руках цього багатостраждального народу. Так що масові хвороби це тільки попередження, тобто прелюдія.

А тепер хотілося б дати пораду матерям годовалих дітей. Слухаючи передачу з доктором Комаровським, якого я поважаю за розум і неординарність, взнаю, що лікарі не знають причину появи коліків у молочних дітей. Добре, що знають як з цим боротися. Найкраще це масаж-поглажування животика малечі. А причина банальна. Ще Авіценна писав в своїх трактатах, що у новонароджених дітей до року життя відсутня жовч. Це природою зроблено для того, щоб материнське молоко добре засвоювалося, бо жовч його палить. Ось чому в дорослому організмі молоко погано засвоюється. Так от, коли матері починають годувати діточок різними кашами, то її нічим перетравлювати. А звідси гази і болі в животі. Поглажування животика дає можливість кишечнику позбавлятися газів, бо організм розслабляється під час цієї процедури. Пригадайте себе, як ви розслабляєтесь під час масажу.
Ще порада. При захворюванні вірусним гепатитом «А», треба перейти на дієту і пити чай три рази на день за пів години перед ідою з настоєм евкаліпту. Щепотка евкаліпту на склянку окропу. А слідом пів склянки жовчогінних трав. Через 10 днім вірус буде знищений. Евкаліпт це Юпітер (печінка), антисептик, до того ж родом з країв, звідки жовтуха принесена до нас.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню