Про безплідність - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Про безплідність

Медична астрологія
Нажаль, чомусь мало хто займається такою важливою темою, як безпліддя.  В останнє десятиліття ця проблема в сімейних парах зросла в астрономічній кількості. Складається враження, що при відсутності війни йде природний відбір населення через кармічні борги. Можливо, це саморегуляція населення або заплановане знищення населення України і заселення інородцями..
На що в першу чергу треба звернути увагу при розгляді натальної карти? Ми знаємо, що в репродукції велику роль грає 4-й і 5-й Дім, а також сам Місяць. Венера ж це  романтичні почуття і ймовірність захворювання статевих органів. Це, бумовно, набута проблема безпліддя.

Як не дивно, але причину фізіологічного безпліддя пари почнемо розглядати спочатку з боку чоловіків, на що мало чомусь на це звертається уваги. Завжди вважали причиною безпліддя жінку. З астрологічної точки зору  поразка в натальній карті  Місяця з`єднанням з Ураном, є причиною безпліддя чоловіків. Їх сперматозоїди практично втрачають ефективність і рухливість. Особливо небезпечно, коли Місяць наближається до з`єднання з Ураном. Практично Уран висушує Місяць, який в цілому відповідає за репродуктивність організму.  Досить небезпечна також присутність Урана в 4-му Домі жінки. (4 і 5-й Дім в чоловічій карті ролі не грає). Це говорить про короткочасну живучість сперматозоїдів. Тобто їх живучість досягає декількох годин, що перешкоджає заплідненню. Якщо контакт партнерів перевищує декількох годин, то запліднення не відбудеться. Вихід в останньому випадку тільки при розрахунку точного часу овуляції відповідно до натальної карти партнерші. Ніякі  спроби штучного запліднення, які проводяться в мед закладах, не допоможуть, бо там розкручений конвеєр, який не звертає увагу на індивідуальні можливості людини. Цинізм і аморальність медичних закладів, які знають причину безпліддя, беруть гроші і не гарантують результат, є небезпечним для суспільства. Масове використання гормонів для жінок призводить до набирання ваги, тобто до збою обміну речовин в організмі, що є неприпустимим..
Тепер розглянемо проблеми в жіночій карті. Головними факторами для аналізу репродукції є 4-й і 5- й Доми, а також стан самого Місяця в натальній карті..
Якщо Місяць поражений з`єднанням з Ураном, то ймовірність запліднення стає проблематичним. Як і в чоловічій карті, де Уран впливає на сперматозоїди, то в жіночій карті він впливає на овуляцію. Велику роль в даному випадку грають аспекти до цього з’єднання. Позитивні аспекти дещо полегшують ситуацію, але не знімають проблеми. А тому додаткові умови можуть показати 4 і 5-й Доми натальної карти.
По 4-му Дому ми аналізуємо можливість зачаття, а по 5-му – можливість виносити плід.
Якщо куспід 4-го Дому попадає в водний знак, то зачаття проходить в гіперактивній формі. Це є також причиною різних гінекологічних проблем, особливо у дівчаток. Ця проблема буде посилюватися в ранньому віці, якщо Венера буде в з`єднанні або негативних аспектах до Марса, а, особливо, до Плутона, що посилює сексуальну активність індивідуума. Така констеляція може призвести до серйозних захворювань. Психологічні мотиви можуть стати запускаючим фактором. 
Наприклад, я знаю випадок, коли у чотирнадцятилітньої дівчини це призвело до запальних процесів в гінекології. В результаті цього запалення перейшло на нирки. Дівчинка мучилась від болі внизу живота, але лікарі ніяк не могли знайти причину цього. З часом цей запальний процес призвів до опущення нирки, яка перетнула артерію, що підвищило тиск крові і призвело до гіпертонії.. На протязі трьох тижнів їй без успіху збивали тиск в кардіологічному відділенні і тільки після цього звернули увагу на опущення нирки.
Вогненні знаки на куспиді 4-го Дому різко зменшують активність зачаття, якщо в ньому немає планет. Але це не є причиною безпліддя. Гірше, коли в цей Дім попадає Уран або Сонце, особливо поражені. Вони різко зменшують ймовірність зачаття не залежно від знаку, куди попадає куспид.. Але достатньо хоч одної іншої планети, навіть від партнера по синастрії, щоб нейтралізувати дію Урану та Сонця і «висушування» Дому.

Якщо ж Місяць в натальній карті жінки сильно поражений і до того ж перебуває в повітряному знаку, особливо в Водолії, то може виникати проблема з зачаттям, в неї в 4-му Домі планет немає. Але це не є фатальний показник. Бо сильно поражений Місяць вказує на те, що в організмі існують проблеми з евакуацією токсинів, а тому мало сил для репродукції. Такий організм дуже легко інфікується будь-якою мікрофлорою. Тобто, Космос захищає майбутню дитину від проблем із здоров`ям. Це особливо стосується жінок з зайвою вагою при сильно пораженому Місяці, або дуже худих.. Як правило, таких людей тягне до смаженого, маринованого та гострого. Смажена картопля, котлети і биточки, по десять консервованих помідорів і огірків призводять до гастриту і перенасиченого організму шлаками. Тут починає відігравати роль Венера. Якщо вона сильно теж поражена і, не дай Боже, в 6-му Домі,  то тут можуть грати роль залишки інфекційних венеричних хвороб, зароблені перед цим. Вони можуть не проявлятися в лабораторних аналізах, якщо Венера попадає в Риби або Скорпіон.  Просто, ослаблений організм не зміг погасити інфекцію, не дивлячись на дію антибіотиків. Венера в Скорпіоні взагалі важко лікується.
Тепер перейдемо до 5-го Дому.  Як ми казали, він відповідає за виношування плоду. 
Якщо в Домі немає планет, то куспід  у вогненних знаках різко зменшує ймовірність народження дитини. Часто це вказує на народження однієї дитини. Але будь-яка планета, навіть синастрична, крім Сонця  і Урана,  дасть можливість народити дитину. Як бачимо, роль партнера в такому випадку різко зростає. Я неодноразово спостерігав, як зміна партнера приносила плоди матері дитини.
Якщо в 5-й Дім наталу жінки попадає Уран,  особливо поражений, то можна очікувати зриви вагітності. Навіть невелике фізичне напруження вагітної жінки закінчується трагедією. Більшість часу така жінка повинна бути на збереженні. В солярі це теж показник зривів вагітності або госпіталізація на збереження.
Сонце теж «висушує» 5-й Дім. Штучне запліднення результатів не дасть.  Для чого витрачати гроші! Врятувати може тільки сексуальний партнер, планети якого «розбавляють» цей Дім. Правда, не всі жінки згодні на нечесний крок, довіряючи штучному заплідненні.
Транзитний Уран в 5 Домі, як і солярний, теж дає проблему з виношуванням дитини.
Хірон у 5-му Домі дасть розумненьких дітей. Вундеркіндів.
 
Що стосується Ліліт, то діти можуть народжуватися скільки завгодно. Одне застереження. З часом батьки будуть мати розплату від самих дітей. Але з такою натальною картою жінці не можна робити перший аборт. Це може бути причиною безпліддя. Якщо в 5-й Дім попадає плідна планета, то Ліліт нейтралізується.

Надзвичайно велику роль також відіграє розрахунок точного часу овуляції. Часто буває так, що ніяких ознак безплідності немає, а діти не народжуються. Тоді існують дві причини цього:
1. Соляри і транзити не показують сприятливий період для запліднення. Я спостерігав паузи до 8 років. У подружжя вже й надії не було. Брали на усиновлення дитину, а з часом народжувалася й своя.
2. Часто буває так, що максимальний період овуляції попадає на критичні дні жінки. Ясно, що контакти в такі дні не відбуваються. Так от, після поради не зважати на критичні дні, народжувалися діти!!!
 
Іноді буває так, що компенсувати безплідність в жіночій карті може 11-й Дім. Це усиновлені діти. Як тільки пара бере дитину з дитячого дому, то Космос дозволяє народжувати і свою.
 
Безумовно, в короткій статті не можливо перечислити всі нюанси по заплідненню, але я сподіваюся, що ця стаття  хоч якось допоможе  нещасним одруженим парам.
 
Тепер ще одно зауваження. Спроби підтвердити теорію про спроби зачаття в дні, коли Місяць перебував в знаках «ІНЬ», щоб народити дівчинку, не підтверджуються. Дуже ретельна і делікатна  робота з замовниками, з розрахунками днів максимальної овуляції, не принесла успіху. Народилися у різних пар хлопчики. Крім того, таке планування, на мій погляд, може принести проблеми із здоров’ям дітей. Так в даному випадку народилися діти з Ліліт на куспиді 6-го Дому. А це з часом дасть свої негативні наслідки.
Ось чому треба остерігатися усіх крикливих «теоретиків» і перевіряти усі теорії на практиці.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню