Роль мінорних аспектів - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Роль мінорних аспектів

Школа астрології > Теорія > Мінорні аспекти
Дивно, хоч мінорні аспекти відомі багатьом астрологам, користуватися ними ніхто не поспішає. А це, як раз, кладесь з надзвичайною інформацією про людину, яка працює на підсвідомому рівні, і частенько надзвичайно впливає на долю людини. Всім відомий вислів – «Біс поплутав», «Не знаю як вийшло». А все відбувалося на підсвідомому рівні, закладеному інформацією з минулої реінкарнації і в глибокому дитинстві. Ось чому людина часто приймає не раціональні рішення, на наш погляд, керуючись якимись своїми міркуваннями. 

Більшість астрологів вважає, що для повної картини достатньо і мажорних аспектів. Все залежить від поставленої задачі.  Але як, наприклад, визначити в повній мірі скритий талант дитини? Адже мажорні аспекти дають тільки схильність і умови, в яких буде розвиватися людина. А талант це, чи ні, вказати важко. Але якщо в карті індивідуума визначилися творчі аспекти і до того ж їх багато, то ця людина талановита. Тобто вона ще з минулої реінкарнації вже була знайома з цією темою. Наприклад, в карті людини існує творчий аспект квінтиль між Венерою і Марсом, то, при позитивних мажорних аспектах до цих планет, ми будемо спостерігати з часом прояв мистецького таланту, який, розвиваючись, посилить її рівень духовності, бо ця людина буде працювати вже на соціум. І чим більше духовності, тим менше вона буде звертати увагу на себе, пропадає егоїзм.

Але ми знаємо, що творчі аспекти дають людині відчуття вседозволеності, перед нею відкриваються всі двері.  Коли ж планети в творчому аспекті, наприклад, Венера – Марс,  мають поразки мажорних аспектів, то ця вседозволеність може перерости при недостатній духовності, в насильника, сексуального маніяка, ігрока і розпусника. А ми знаємо, що поразка будь-якої планети квадратурою або опозицією викликає егоїзм цієї людини по темі цієї планети. Ось куди пішов талант людини без особливого контроля з боку старших.

Ось ще приклад. Біквінтиль між Марсом і Нептуном міг дати талановиту людину як співака (гарний голос і відчуття ритму). Але поразка цих планет мажорними аспектами, без особливого контроля з боку батьків призвели до наркоманії цього хлопця.  Вседозволеність і бажання кайфу, а мажорна карта давала бажання  покрасуватися, відчути себе барином дали свій результат.

Часто роздивляючись кармічні аспекти видатних людей історії, переконуєшся як мінорні аспекти впливють на особистість. Наприклад, натальна карта Леонардо Давінчі зовні не показала, що перед нами геній. Таких карт, як ця – тисячі. І тільки мінорні аспекти, а велика кількість творчих і кармічних аспектів тільки підкреслює потенційну геніальність і талановитість індивідуума,  показали, що ця людина талановита і геніальна.  Про це говорять творчі аспекти – квінтиль Венера-Плутон, біквінтиль Венера – Ліліт, квінтиль Венера – Хірон. Між іншим, Ліліт  в творчих аспектах дає таки надзвичайні здібності  людини в творчості, причому часто в релігійному плані. Це тільки підтверджує мої висновки, що Ліліт, якщо вона розкривається в духовному напрямку,  навіть винагороджує  цю людину.  Нав`язування Глобою  теорії про те, що Ліліт  дає тільки підлі і негативні риси поведінки людині, не витримують критики. Кожний судить по собі.

Так от, в карті Леонардо Давінчі є один цікавий аспект. Це сентагон Венера – Марс. Річ у тому, що сентагон вказує на зацикленість або фанатизм індивідуума по темі планет.. А тут Венера – Марс, тобто кохання.  Сентагон – кармічний, а не творчий аспект. Він з цими планетами дає однолюба. Так ось чому цей геній більше 30 років писав Мону Лізу і не продав це полотно навіть тоді, коли було скрутно з грошима. А він, між іншим, вважав себе скульптором, а не художником. Так от, виявляється, що він був закоханий у цю неповнолітню дивчінку, дочку лавочника, і на якій хотів одружитися. Але він був набагато її старший, та й не мав постійної роботи, а тому йому відмовили. Так от цей сентагон перетворив Леонардо в однолюба, який все життя підправляв і милувався цією коханою на портреті. А те, що слизькі на сенсації журналісти та історики, приписували йому гомосексуалізм, астрологічно не підтверджується. Таємниця відкрита?

А що варто дізнатися, чому люди часто, не розуміючи ситуації,  руйнують своє особисте життя.? За це відповідають негативні мінорні аспекти пів квадрат і півтора квадрат. А ми знаємо, що з минулої реінкарнації і раннього дитинства у індивідуума на підсвідомому рівні закарбувалося кліше негативної поведінки, яке людина не сприймає. А якщо ця негативна поведінка на розуміння індивідуума, наприклад, коханого раптом спрацює в підсвідомості, то партнерські стосунки розірвуться без усяких умов. 
Ще одна небезпека в тому, що в ці романтичні стосунки втручаються батьки або сторонні люди, які заважають коханню. Наприклад, дівчина закохалася в хлопця, а у неї в карті є пів квадрата Венера – Марс, то вона може сама, не усвідомлюючи це, під впливом батьків, друзів або якоїсь  негарної поведінки, розлучитися з коханим, не пояснюючи причини, і зруйнувати своє щастя. Цей аспект категоричності може спрацювати в будь-який момент навіть в середині подружнього життя. Але частіше навіть до подружжя це не доводить. Так який же вихід? Адже роль астрології не в тому, щоб фіксувати ті, чи інші риси людини, а в тому, щоб вказати на шляхи виходу з тупика. Так от, вихід тут, на мою думку, такий. Треба переглянути свої підсвідомі переконання, осмислити свою категоричність, і зробити корекцію відповідно умов сучасного життя. Тобто, змінити установку, яка заважає жити.

Півтора квадрата дає можливість переглянути помилку і людина вже в наступний раз, як би їй не було боляче, не допустить розриву стосунків. Тут вже немає категоричності. Тут боляче, але важливу роль грає навчання на своїх помилках. Підкреслюю, на своїх помилках, бо ці аспекти не дозволяють вчитися на чужих.

Тепер розглянемо квінконс. Його мажорники ще якось враховують. Але ця зацикленість на повторах. помилок в класичній інтерпретації називається навчанням. Це може виглядати як тупість, недалекоглядність. І так можна навчатися все життя і не зрозуміти причини откату на попередні позиції. А причина проста. Індивідуум лізе виконувати справу не підготувавшись як слід. Йому здається, що все так просто, але я переконувався не раз, що Космос багато робить, щоб уберегти нас від важких наслідків. Нажаль, ми в силу своїх амбіцій і гордині не звертаємо на ці вказівки увагу і навіть допомогу і ліземо часто в пекло. Так от квінконс заставляє нас не поспішати з висновками і розібратися в причині невдач і краще підготуватися.

І таких чудес, які розкривають мінорні аспекти, багато. В одній статті не перечислиш.  Але якщо б батьки зараннє проглянули на потенційні таланти своїх дітей, то, можна стверджувати, що у нас було б набагато більше талановитої молоді і щасливих людей, які реалізували свій талант!
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню