Міфи Московської орди - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Міфи Московської орди

Статті
Для розвінчування міфів, придуманих Москвою, треба зануритися в коротку історію Русі і московії.
Коли князь Святослав пішов війною на волзьких хазар і розгромив їх, то йому прийшлося повернути на північь у землі вятичів і радимичів, бо були вони союзниками хазар і входили в їх коаліцію. Московські ідеологи це замовчують, але не можна скрити те, що навколо Москви, Твері, Суздаля і Володимира, збереглися донині десятки сел, що сповідують з давніх часів іудаїзм. Навіть радикальна московська церква не змогла повернути їх у християнство. Самі ж вятичі і радимичі з роду ляхів, як пише Нестор-літописець, і не були словянами. 
Прийшли ці ляхи на землі угро-фінів в 6-му ст. під ударами готів і германських племен після падіння Римської імперії. Асимілювавшись з монголоїдними племенами угро-фінів, вони стали союзниками хазар. Святослав наклав на них данину. І повставали вони проти Києва і при Володимирі, і при Ярославі Мудрому, і при Мономаху. Повстання подавляли. Але злоба і заздрість у цих племен залишалася. Коли прийшли перший раз татаро-монголи, то у 1227 році відбулася битва руських князів на річці Калка (на Дону), де русичі були розбиті з вини союзників половців. Але по всій території вятичів і радимичів (Москві, Твері, Рязані , Суздалі) пронеслася радість від поразки Русі.
Коли прийшли монголи вдруге, то Тільки Рязань почала оборонятися. Москва, Суздаль, Тверь і Володимир об'явили себе союзниками Орди. Вони виділили монголам фураж, коней, провіант і організували свої загони, які разом з татарами йшли штурмовати Київ, Чернігів, Переяслав і Галич. Причому, проявили таке звірство, що навіть монголам приходилося їх зупиняти. Бо ті лякалися такого садизму.

Тепер про міф, що стосується подвигів Олександра Невського, якого московська церква занесла в список святих! Олександр Невський разом з татарами і новгородцями на Ладозькому озері розгромили 3000 меченосців, з яких тільки 500 були важко озброєними рицарями. Татарська кіннота стояла в засаді за великим каменем (скелею). Як бачимо, вже тоді Олександр був союзником татар. А роздули історію, наче всю Європу знищили. Тевтонці організували цей похід на Новгород і Псков, бо суздальський князь Олександр з новгородцями влаштував декілька набігів на їх володіння, використавши час, коли тевтонці воювали з литовцями. Проте Новгородці поплатилися за свої подвиги не від тевтонців, а від Невського, який вирізав половину Новгорода і вивіз з нього в Орду 13 возів золота та інших коштовностей. Тим і став Невський названим братом сина хана Батия.
Вивезений в Москву з України літопис при Петрі І і Катерині ІІ пролив би світло на участь цього князя в походах проти Русі разом з монголами. Але Москва ці джерела так утаємничила, що їх розкриття дорівнюється державній зраді!

Коли в 1313 - 1315 роках узбецький хан Улукбек розгромив Поволзьку Золоту Орду, то вся їх столиця і залишки народу перекочували до своїх союзників-братів в Москву, Суздаль, Тверь і Рязань, збільшивши населення цих міст в декілька раз. А тому більшість князів московського царства у майбутньому були з роду ханів. Наприклад, Басманови, Годунови тощо. Таким чином, Москва, Суздаль і Твер почали претендувати на преємственість, тобто, переймання права на спадщину Золотої Орди. А тому, коли 1380 році сталася битва на Куликовому полі, то це була боротьба з іншими нащадками Золотої Орди, що прислуживалися Тамерлану, за право зверхності. 
Між іншим, по розрахунку російського військового історика Рибакова, на цю битву Русь прислала сто тисяч вояків, а Москва, Рязань, Суздаль і Твер змогли виставити тільки 30 тисяч. І командував військами не Димитрій Донской, а воєда з волині Боброк. Це була велика помилка Русі. За це Бог нас і покарав, а матір Божа зняла з Русі покривало, тобто, захист Божий. Так при Дмитрі ІІІ, коли степовики прийшли до Москви, то чернігівське князівство допомогло Москві своїми ударами в тил монголам і було розорене степовиками. Цим скористалися московити і зайняли цю територію, привласнивши ці землі. От і почалася експансія москалів на наші землі. Цьому, безумовно, сприяв московський патріархат. І коли хитрий і безграмотний хохол, а це частіше село, стверджує, що Бог один, то треба йому сунути історію України під ніс і заставити почитати. Треба також відзначити, що кордон чернігівського князівства простирався до Тушино під Москвою і до Тьму-Таракані (краснодаоський край). Між іншим, Смоленськ будували литовці і Русь, які складали Велике литовське князівство. Мова вельмож литовських була руською, тобто, українською, а не московською. Треба зазначити, що ні московія з суздальцями, ні Новгород Великий, ні Смоленськ не були Руссю, що доведено літописом.

Ще при Богдані Хмельницькому Тушино було прикордонним містом поляків з москалями. Ось куди тікав «Тушинський вор» Лжедмитрій від Годунова. Москва, між іншим, була побудована Юрієм Довгоруким і його сином Андрієм Боголюбським, як форт-пост проти Києва. Бо через ліси і болота там була одна дорога.
Після битви під Берестечком, коли козаки програли полякам битву, Хмельницький вирішив організувати коаліцію проти Європи, бо на стороні ляхів воювали германці, італійці і французи. Але цей союз перетворився в кабалу і рабство. Це нам урок, бо будь-яка допомога москалям і від москалів буде каратися Богом немилосердно. Покажіть де могили Хмельницького, Мазепи та інших холуїв Гетьманів! Їх немає. І надалі не буде!

Не можна забувати, що цар Петро перейменував Московське царство в Російську імперію тому, що Європа не визнавала це царство європейським, через що ні один королівський двір не прийняв цього царя азіата, коли той за порадою Мазепи проїхався по Європі. А Русь знали усі. І коли наши історики-академіки і доктори наук як барани розповідають про часи московії, називаючи їх Росією, то хочеться запитати, чи є у них «мозги»!
Ось чому українцям тепер прийдеться відпрацювати великою кров’ю і злиднями свої помилки в історії. І ось чому Бог зняв з нас назву Русь, яку привласнили монголоїди сатаністи з Москвії!

 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню