Роль синастрію у прогнозуванні - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Роль синастрію у прогнозуванні

Школа астрології > Теорія > Синастрій
Коли ми виконуємо прогноз на шлюб, то не можемо відповісти в повній мірі  на скільки вдалим буде шлюб. Ми можемо вказати на характери квесторів, тобто на скільки вони різні або гармонійні, але прогноз буде не повним. Безумовно, в натальній карті буде вказано на потенційні можливості розлучення, але бувають розлучення і без таких вказівок. Можна також передбачити в якійсь мірі вдалий шлюб і по дирекціям. Якщо індивідуум одружується на позитивних аспектах директивних планет до кутових домів, то шлюб буде в цілому гармонійним, на негативних – під великим питанням.

Але існує ще один засіб визначити гармонійність стосунків шлюбної пари. Це синастрій. Дві натальні карти індивідуумів накладаються одна на одну і по аналізу аспектів між їхніми планетами можна судити на скільки пара гармонійна у стосунках і які фактори являються стримуючі, а які сприяють розлученню.  Так, залежно від планет, які задіяні в аспектах, можна судити про те, що квесторів об`єднає. Буває так, що в романтичному плані у них все добре, а от у побудові сім`ї не все сприятливо. Ці різні люди по-різному дивляться на  сам принцип побудови сім`ї. Ясно, що при деяких обставинах такі пари розбіжаться. Бо для жінки переважно роль сім`ї є головним смислом життя. Крім аспектів між планетами велику роль грає і те в які доми індивідуума попадають планети партнера. Це може стати вирішальним у сприйнятті їхнього життя. Якщо після шлюбу фінансовий план різко впав, то це може спричинити депресію. Але найгірше це те, що планети партнера можуть принести дисонанс в здоров`ї одного з партнерів. Наприклад, якщо в 6-й, або 8-й Доми одного з квесторів попадають такі поражені планети як Сатурн, Марс, Сонце, Венера або Уран, то здоров`ю загрожує небезпека. Тобто, була дівчина до одруження здорова і весела, а після шлюбу поступово зав`яла. Може також це викликати ранню смерть. І таких варіантів повно.

Річ у тому, що після одруження  статус людини міняється, через деякий час кохання остигає і на поверхню виповзають оті нестиковки, яки раніше не помічалися, але потенційно висіли, як міна уповільненої дії. І чим далі, тим сильніше протиріччя спрацьовують. У не пророблених партнерів, тобто бездуховних, таке напруження призводить до розлучення або рабського стану. Так що, синастрій може допомогти людині передбачити наслідки своїх ілюзій.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню