Астрологічні історії - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Астрологічні історії

Статті
Ці історії відбулися ще в середині 90-х років, коли процвітав бандитизм і «беспрдєл». Зателефонував мені один знайомий бізнесмен і попросив  вибрати день, коли можна послати в Крим трейлери за горілкою і чи можна зробити так, щоб і без міліцейської охорони. Дорого обходилася така міліцейська опіка. Я склав елективну і запропонував такий день. Єдине тільки мені не вдалося знайти такий час, щоб не попастися на обман. А тому я порадив цьому бізнесмену теж поїхати в Крим і проконтролювати погрузну горілки на лікеро-горілчаному заводі. Трейлери виїхали вчасно, а цей бізнесмен вирішив виїхати пізніше і наздогнати фури. Але ці ваговози виїхали за такими умовами, що їм ніхто не буде заважати, а тому приїхали на горілчаний завод досить швидко. Коли вже завантажили ящики з товаром і трейлери під’їхали до воріт, з’явився і наш бізнесмен. Коли перевірили багаж, то виявилося, що експедитора і справді надурили. Прийшлося перезавантажувати машини. До Києва горілка доїхала швидко і без пригод. Тоді я запитав цього бізнесмена, чи вибрати йому час, щоб горілка швидко продалася. Він відмовився, мотивувавши тим, що знизить відпускну вартість товару на декілька копійок і все реалізується в момент. Тоді переважала думка, що народ завжди кидається на дешевизну. Мабуть вирішив зекономити. Але пройшли два тижні, а горілки продалося тільки третина одного трейлера. Це були серйозні збитки. 
І знову він звертається до мене за допомогою. Я вибрав час з умовою, що він сьогодні знімає з прилавку всю горілку і через три дні о сьомій ранку починає її знову виставляти на продаж. Річ у тому, що сам початковий процес він уже заклав у не зовсім оптимальний час. Тепер можна було тільки корегувати переустановкою нового часу. Такі умови кинули в шок хазяїна. Це три дні збитків!  Після роздумів він згодився на цю процедуру. Умови виконалися і через три дні горілку завантажили на прилавок. 
І що ви думаєте? Через два тижні вся горілка продалася. Після цього випадку астрологія в очах цього бізнесмена стала авторитетною наукою.

Інший випадок стосувався лікування гепатиту. Одного разу під час виїзної школи ще наприкінці 90-х років я читав медичну астрологію і мені задали питання, чи можна засобами астрології вилікувати, наприклад, гепатит. Я задумався, бо з такою проблемою мені ще не доводилося працювати. Річ у тому, що ми з колегою ще на початку 90-х років, коли я викладав в астрологічній академії, ходили по лікарням та медичним інститутам і збирали матеріал для аналізу астрологічних карт на тему діагностики хвороб. По цим матеріалам нам вдалося зробити навіть деякі відкриття в медичній астрології, а тут стоїть питання про методи лікування.
З чого ж прийшлося розпочинати так це з аналізу самої хвороби. Цей вірус був завезений з Середньої Азії в 19 ст. під час інтервенції російської імперії. А гепатит «С» привезли до нас інтернаціоналісти з Афганістану. Значить ця хвороба повинна лікуватися рослинами що виросли в тих краях. Проаналізувавши всі  рослини, що відповідали Юпітеру, я наштовхнувся на евкаліпт, що росте в субтропіках. Але у нас його використовують як антисептик при інгаляції горла. Ясно, що його концентрація в організмі буде не значна. А що як заварювати його по щипті на склянку як чай?  
Тут випала нагода перевірити на практиці цю ідею. Одна з моїх учениць запросила мене по її справам в одну з поліклінік до своєї приятельки, що працювала інфекціоністом. Мабуть їй було приємно похвалитися столичним гостем, бо я якраз читав на виїзді медичну астрологію. Коли ми зайшли в кабінет, то там лікар якраз перевиховувала і лякала дівчину, що вже третій раз у неї рецидив з гепатитом  «А», а вона ніяк не може долікуватися. А лікувалася ця хвороба в основному дієтою і жовчогінними препаратами. Я як раз і порадив їм використати мою ідею. Треба було тільки ще до дієти і чаю з евкаліптом додати жовчогінні трави окремо. І так три рази на день перед прийомом їжі. Тобто через десять днів, це період повної заміни крові в організмі, можна зробити аналізи. Одчитавши лекції я поїхав додому. 
Через місяць я знову приїхав продовжувати лекції і раптом моя учениця, що рекомендувала мене своїй приятельці-інфекціоністу, мене трохи напружила нагадавши наш похід в поліклініку. Ну, думаю, тепер мене будуть ганьбити. Але яке було моє здивування, коли мені повідомили, що та дівчинка з рецидивами гепатиту, здала аналізи через десять днів і білірубін був навіть нижчий ніж у самої лікарки. У мене відлягло від серця. І тоді я сам зрозумів, що астрологія теж дещо може зробити для людей.

З багатьма бізнесменами я дружу і до тепер. Якось наприкінці цього літа зателефонував мені один з них і попросив дати прогноз на фінансовий стан по Україні на цей 2011 і наступний рік. Дуже вже була важка ситуація з валютою, а економічні прогнози наших і закордонних економістів не втішали. Імпорт переважав над експортом, а де брати гроші, коли економіка не розвивається. Гроші кудись просто зникають. Усі очікували фінансовий зрив. Проаналізувавши астрологічну ситуацію по Україні я завірив своїх друзів, що скачка не передбачається. Буде поступове коливання гривні від якого ніхто не застрахований. 
Поки що прогнози виправдовуються, а там історія покаже. Просто, це говорить про можливості астрології, які допомагають людям жити.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню