астрокарта Московського царства - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

астрокарта Московського царства

Статті > Коментарі подій > Лєвіну
Ця карта була опублікована у відповідь на заявлену карту Росії ректором Московської астрологічної академії Лєвіним, який відносить початок формування Росії до часів Рюриковичів, а саме 06 липня 862 року.
Повний абсурд, бо в ці часи ні в’ятичі, ні радимичі не мали своєї державності і були в своєму розвитку на рівні залежних племен.

Формуванню такого «руського» етносу передувала асиміляція пришлих ляхів угро-фінськими племенами, а в подальшому і татаро-монгольськими народами. Цей вінегрет зміг набути сталих форм тільки в 16 столітті, бо ж до цього часу в’ятичі і радимичі спочатку були залежними і платили данину хозарам, бувши їхніми союзниками. Згодом їх підкорив князь Святослав і вони стали залежні від Києва, а пізніше увійшли в союз із татаро-монголами.

Тепер розглянемо історичну карту Московії, яка, на мій погляд, відповідає як менталітету цього народу, так і державності.

17.01.1533, Москва, 09 год. 16 хв. за Грінвичем, поправка плюс 2 год. 30 хв.

Це період, коли правити Московією з трьохлітнього віку почав Іван Грозний. З цього часу можна вираховувати початок московського царства.
Іван Васильович став першим царем Московії.

Асц 16°2' у Рибах.
За фігурами Джонса конфігурація планет нагадує в деякому наближенні «гойдалки».
Сатурн, Уран і Хірон стали в опозицію до інших планет. Це не велике протистояння, але вказує на те, що інтерес держави періодично змінюється, то на Схід, то Захід, а з цим і політика.

В стихії переважає вода – це емоції і фантазії.

По хрестам переважає фіксований хрест – символізує впертість, відсутність бажання змінюватися. Елемент сплячки і консерватизму.

Але Великий Тригон захищає цю державу від повного знищення.

Сонце у з’єднанні з Плутоном у Водолії в XII Домі. Це демонстрація дружби, системного бачення ситуації, крайнощі в судженні, бо ці планети поражені, збудливий і не врівноважений характер, який не терпить протидії.

Сонце і Плутон дають вольовий характер, диктаторство і бажання вирішити проблему силовими методами будь-якою ціною. А Марса і Сатурна в опозиції вливають до менталітету народу і держави садизм, жорстокість і насилля.

Сонце, Плутон, Меркурій і Ліліт в XII Домі вказують на скритість в своїх справах, на державу схильну до магії і таємних обрядів. Також це вказує і на самоізоляцію.

Уран в Раку і в трині до Ліліт в XII Домі додає інтерес до містики і окультизму. Різного плану ритуали підносяться в ранг закону. Не дарма така увага до церкви і цілющих ікон. Це декларація духовності і в той же час надмірна схильність до створення спецслужб, проведення таємних операцій.

Нептун в І Домі в Рибах, там же і Асц. Підкреслюють в цій державі релігійний фанатизм і бажання містики і фантазії на цю тему. Духовності справжньої тут бути не може, бо усі ці планети поражені. А це егоїстичне відношення до духовного плану.

Постійну декларацію про духовність і мораль підкреслює з’єднання Юпітера і Венери в Стрільці, причому поражені Нептуном. А це викликає самі лише фантазії. Також це вказує на невміння розпоряджатися розумно грошима. Отже, неефективні витрати. Гроші не затримуються. Секстиль до Меркурія додає бажання розмовляти на цю тему, особливо про Східну філософію. Також бажання накопичувати знання в сховищах (Меркурій у ХІІ Домі). Це і бажання повчити інших.

Венера і Юпітер в 9-му Домі дають можливість і інтерес до закордонних справ.

Ліліт на Асц додає харизми цій державі і бажання виглядати зверхньо у ставленні до інших народів і держав. Звідси і Двоголовий орел, і мрія від моря до моря!

Возничий Меркурій і Дорифорій Плутон дають інтелектуальну сторону держави, але й диктаторство.

Місяць в Скорпіоні до менталітету цього народу додає скритість, мстивість, бажання привласнити чуже, необ’єктивність мислення, ревнощі до тих хто вищий за них! Такий народ неможливо переконати в їх неправоті чи звірстві. Для них така поведінка видається нормальною.

Квадрат Місяця до Сонця і Плутона дає нетерпимість до тих, хто втручається в їхні справи.

Місяць в VII Домі дає нестійке партнерство, тобто, періодичне «розлучення».

Сатурн і Уран в IV Домі в Раку дають бажання більшої території і періодичні безпорядки в державі, зміну території. Сатурн ще підкреслює нелюбов народу до Столиці і влади. Присутнє тільки визнання потреби у владі.

Опозиція Сатурна до Марса в Козерозі і Х Домі додає елемент боротьби за владу.

Секстиль Місяця до Марса дає діловитість і бажання довести справу до кінця. А також непереборне бажання усе тягти додому.

Гармонійний Уран на куспиді 5-го Дому дає діловитість з розмахом, нові види спорту, молодь грає активну роль. Все це розвивається стрибками, нерівномірно.

Хірон в VI Домі – це рабство, казнокрадство (Місяць в квадраті до Хірону), пошук інших форм влади, бунти (опозиція до Сонця і Плутону), проблеми в армії, з чиновниками і виробництвом.

Ректифікація (метод зодіакальних дирекцій, градус / рік):
 
1552 – Завоювання Казані: Асц 16°2' + 19,5 років = 5°32' - Сатурн
1553 – дипломатичні стосунки з Англією: Асц 16°2' - 20° = 26°2' - Нептун
1572 – перемога над ханом Гіреєм: Асц 16°2' - 9° (39 років)= 7° - Сонце
        MC 25°39' + 9° = 4°44' - Вузли
1584 - Смерть царя: Асц 16°2' +21° (51 рік) = 7 - Сонце
        MC 25°39' -21° = 4°44' - Вузли
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню