Карма України, видання 2003 року - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Карма України, видання 2003 року

Статті
У цій книзі автор розглядає історію древнього народу України, починаючи з давніх часів до нинішніх і висловлює погляди на історичні події з точки зору астрології та езотерики.

Написанню цієї книжки передувало кількарічне дослідження історії України, її аналіз астрологічними засобами, причому одним із завдань було виявити причини невдач побудови української державності.
Як відомо, предмет мундіальної (світової) астрології пов’язаний з історією — наукою доволі суб’єктивною. Астрологічний аналіз цю суб’єктивність спроможний звести до мінімуму.

Історія України тісно пов’язана з історією Росії, а тому дане астрологічне дослідження ще й безпосередньо торкається вельми делікатної теми українсько-російських стосунків. Будь-який інший погляд на що проблему, що відрізняється від ідеологічно усталеного, є небезпечним для дослідника: навіть за обережну критику політики Росії можна наразитися на звинувачення у русофобії та націоналізмі, що використовувалося як зброя проти поневолених народів.

Книга ця, що торкається гострих, болючих моментів історії взаємин України і Росії, написана задля того, аби через розуміння одне одного українці і росіяни випестували беззаздрісну взаємоповагу і безревнісну взаємолюбов. Час обом народам позбуватися комплексу неповноцінності, хоча проявляють цей комплекс вони у різний спосіб.

У цій книжці цитується Велесова книга” — видатна, до останнього часу замовчувана пам’ятка давньоукраїнської культури — у перекладах Бориса Яценка та Андрія Поправка.

Автор висловлює глибоку подяку всім, хто у той чи той спосіб надихав на цю працю і забезпечив вихід книжки. Особливу подяку автор висловлює прибалтійським колегам, котрі першими запропонували методами астрології вивчати історію.

Це друге видання Карми України”, доповнене і поглиблене.
 
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню