Квадрати Венери і Плутона - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Квадрати Венери і Плутона

Школа астрології > Теорія
Усі ми розуміємо, яку роль в житті людини грає Венера. В чоловічій карті вона займає 50%, а в жіночій всі 90%.

Надзвичайно цікаву роль в таких випадках грають квадрати, особливо Плутона. Треба зазначити, що таких карт зустрічається не мало.

Плутоніанська Скорпіонська енергія пораженого НадМарса – це потужні емоції, надзвичайний магнетизм, сексуальність, скритність, ревнощі, часто бажання ризику, а, головне, це намагання оволодіти партнером і насолоджуватися ним, як своєю власністю, причому з матеріальною вигодою. Але на практиці така ілюзія може призвести до розчарувань і насилля. Це залежить від багатьох факторів, а тому спробуємо розібратися в цих проблемах.

Як ми знаємо, квадратура діє завжди дискретно. Це напружений аспект, але не завжди він несе негативний результат. Це стосується інших планет, особливо септенера. Часто напружені аспекти в карті людини дають більше результатів в розвитку, ніж трини. Навіть квадрат Венера – Марс спочатку дасть незадоволення при знайомстві, а потім все стане на місце. Це може виглядати як розвідка боєм. Все залежатиме від синастрію.

А от квадратура Венери з Плутоном так просто не пройде. Тут можна очікувати сексуальний екстаз, що буває сильніший за них. Це може призвести до фаталізму, особливо коли до Венери немає якогось іншого позитивного аспекту, який частково може спустити пар і дати трохи розсудливості. Тут може бути замішана магія або схильність до таємних любовних зв’язків. Не виключається і шлюб з матеріальною вигодою або проституція.

Треба зазначити, що будь-яка планета, що поражена негативним аспектом, завжди егоїстична. Тобто, в будь-якому випадку, буде шукати винуватого на стороні і готова пред’являти претензії.
А тепер спробуйте уявити як поведе себе поражена Венера. Одна справа пред’явити претензії Марсу або Сатурну, а от інша річ Плутону, де емоції б’ють через край.

Не можна забувати, що квадрат Венери до Плутона, особливо в жіночій карті, дає сильні сексуальні бажання. Причому, якщо партнер не задовольняє її, то Плутон не церемониться в почуттях і може навіть образити невдаху. Реакція не забариться, а от якою вона проявиться залежить від карти партнера.

Все це добре, коли такий квадрат в жіночій карті домінує, а от коли домінує чоловік, то дівчина може піддатися насиллю з його боку. З такою картою бажано дівчині в гості до малознайомого чоловіка краще не ходити. Вона сама може спровокувати його до насильницьких дій.

Не можна забувати в таких випадках і про роль Марса. Якщо Венера в з’єднанні з цією планетою, то сексуальна тяга у такої людини буде надзвичайною, а у поєднанні з квадратом до Плутона, може призвести до непередбачених наслідків. Не менш важливу роль у підвищеній сексуальності грають Сонце і Ліліт у VIII Домі.

Тепер розглянемо як така людина буде себе вести в романтичному плані. Почнемо з хрестів. Кардинальний, фіксований і мутабельний. Розглянемо кожен окремо.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню