Роль Ліліт - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Роль Ліліт

Школа астрології > Теорія
Роль Ліліт (Чорний Місяць) в астрокарті здоров’я

Роль Ліліт в натальній карті не однозначна. Більшість астрологів вважає, що ця енергетична точка викликає покарання, дякуючи провокації негативної поведінки натива. Але це не зовсім так. Дійсно, Ліліт провокує негативну поведінку відповідно знаку, де ця точка перебуває. Але ж це тільки провокація, а не поведінка. Людина з високою мораллю, вихованням і духовністю часто не реагує на негатив. Тут спрацьовує свобода вибору, яку дав нам Бог. Ось тут і виникають дивні речі, коли Ліліт винагороджує таку людину, замість того щоб покарати. Ніхто з астрологів на це не звертає уваги, підкорюючись забобонам Павла Глоби та його послідовників. Тобто, ми не повторюємо гріх, який тягнеться з минулої реінкарнації. А це вже проробка індивідуума. На жаль, ми не часто бачимо такий позитив, але це тому, що людина не знає, що Космос не тільки карає за повтор наших гріхів, але й винагороджує за духовність.
Ще раз нагадую, що Ліліт у кожної людини запускається по різним причинам, бо сітка Домів різна. А це вплив соціуму на індивідуума. Ясно, що запуск б’є не тільки по знаку, але й по Дому, де перебуває Ліліт. Ось чому людина відчуває удар більше по Дому, ніж по знаку. Але те, що стосується знаку, переважає в плані здоров’я.

А тепер подивимось, як розташування Ліліт в різних знаках впливає на здоров’я натива. Ясно, що всі хвороби формуються на енергетичному рівні і тільки на фізичному ми це відчуваємо.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню