Елективка для операції - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Елективка для операції

Медична астрологія
На сьогодні я не бачив ні одної роботи або статті, які б комплексно пояснили починаючим астрологам як складати елективку для операції. Все викладається поверхово і не досконально. Зі свого досвіду, який сягає 28 років, можу стверджувати, що ці стандартні викладки часто шкодять хворим.

Як правило, більшість астрологів приділяє увагу перебуванню Місяця в знаку, який відповідає за хворий орган. Це правильно. Єдине, що коли проводиться операція в статевих органах, то Місяць не повинен перебувати ні в Скорпіоні, ні в Терезах. Так само, при операції на нирки, бо ці знаки працюють в парі. Цю закономірність я помітив ще в 90-х роках.

Далі. Наступним етапом є необхідність обминути негативні аспекти між Місяцем і Марсом як натальних з транзитними, так і самих транзитних. Це правильно.

І на цьому, як правило пошук сприятливих днів закінчується. На жаль, це необхідні умови, але не достатні, як стверджують математики. 

Дуже велику роль грає в цьому процесі Сатурн, який чомусь ігнорують. Річ у тому, що Сатурн грає роль реабілітації хворого. Якщо Місяць став у негативний аспект до Сатурна натального аюбо транзитного, то видужання хворого буде протікати повільно і з труднощами. Заживання рани уповільнюється, а імунна система не поспішає активізуватися. Іноді стає питання, що важливіше, ігнорування негативних аспектів Місяць – Марс, чи Місяць – Сатурн, бо все врахувати досить складно. У різних хворих різні карти.
Я стверджую, що Аспект Місяць – Сатурн важливіший. 
Місяць – Марс забезпечує під час операції менше крові. Але якщо буде погано заживати рана і не працювати достатньо імунна система, то всі потуги марні.

Не можна ігнорувати Новолуння, Повний місяць і, особливо, їх затемнення. При затемненнях операцію не бажано робити навіть за три дні до точного аспекту і день після. При новолунні за день і в самий день. При повному місяці – тільки в самий день. Небезпека в тому, що очікується великий крововилив і інфікування рани.

Бажано, щоб останній аспект Місяць робив позитивно. Крім того, він повинен бути ефективним. Інакше, операція не дасть ефекту і її прийдеться повторювати.

Бувають випадки, коли хворі погано переносять анестезію. Тоді бажано не впускати Місяць в Риби або щоб він не робив негативний аспект з Нептуном.

Якщо ви забезпечите ці умови, то ваша допомога не пройде даремно.
Але вищий пілотаж досягається тоді, коли ви вкажете ще й діапазон часу, в який можна розпочинати операцію. Це, якщо ви домовитесь з лікарем. 
Бажано, щоб в 8-му Домі не було Урану, Сатурна і Марса, особливо поражених. Крім того, аспекти управителів 1-го і 8-го Домів мали позитивний збіжний аспект.
У визначення часу початку операції входить момент, коли хворого вивезли з палати в операційний зал, а не коли розпочали різати.

Для стоматологічних справ.
Перебування Місяця в Козерозі забороняє втручання в кісткову систему зуба і видаляти нерв. Сама ж операція на десні, наприклад, надріз десни, Місяць не повинен бути в Овні при верхній щелепі і Телець при ніжній щелепі. Це стосується і видалення зуба.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню