Поради для батьків 2 - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Поради для батьків 2

Медична астрологія
Поради медичної астрології для батьків

Астрологія стверджує, що народженою дитиною до семи років керує її Місяць, який зафіксувався в карті при народженні. Вплив Місяця надзвичайний, бо він відповідає за безпеку людини, підсвідому реакцію на зовнішні подразнення, репродуктивність, за виховання і вибірку тих правил потрібних для виживання, які дитина в себе всмоктує підсвідомо.
Головний принцип пізнання світу, це спостереження, аналіз і «розвідка боєм». Тобто, вимагаючи і провокуючи оточуючих дитина пристосовується до цього світу. Складається деяке кліше, яке разом із знаннями привнесеними з минулої реінкарнації і набутими в ранньому дитинстві, дає людині правила виживання, тобто поведінки в екстремальних ситуаціях. На цій основі і будується майбутнє сімейне життя людини. 
Місяць також відповідає і за матір. Ось чому роль матері у вихованні дитини надзвичайна. Тобто духовний світ дитині передається матір’ю. Тільки через Місяць дитина відчуває духовну єдність з матір’ю та іншими родичами і людьми загалом.

В цей період дитина як губка всотує в себе всі емоції і правила поведінки, які йому диктує соціум. Тобто, в якому оточенні він опинився, те він і всмокче. Тут підсвідоме сприйняття світу і правила поведінки сформують в майбутньому особистість. Дитина в цей період в основному тільки пізнає світ через запитання, які набридають батькам, і спостереження. Їх маніпуляція батьками, особливо діда з бабою, є спроба відчути себе в центрі уваги. Це звичайний дитячий егоїзм, який може з часом перетворитися на серйозну проблему для соціуму. Треба зауважити, що виховання дитини закладається якраз в цей період. Далі йде тільки шліфовка.

Місяць відповідає також за смак і харчування. Сильно «поражений», він дає бажання смаженого, маринованого і гострого. Це йде підсвідома реакція на нервове збудження. 

Тепер зачепимо таке складне питання, як коліки у грудних дітей. Головне, це не перевантажувати годуванням шлунок і кишечник дітей. А причина у тому, що ще великий лікар раннього середньовіччя Авіценна, стверджував, що у дітей до року жовчний міхур не виробляє жовчі. Її заміняє слиза, яка з часом поступово перетворюється на жовч. Ось чому при вживанні каш до пів року у дітей не переробляється в повній мірі їжа і в кишечнику виникають гази. Тобто, бактеріальна флора кишечника не спроможна перетравлювати тверду їжу, а також соки (вуглеводи).

Таким діткам ліпше давати кип`ячене молоко кози або корови, якщо нема материнського молока, ніж каші, які дуже корисні, але коли починає вироблятися жовч. Це зроблено природою для того, щоб жовч не опалювала материнське молоко. 

Так от, залежно від того, які аспекти  і планети діють на Місяць, так і йде травлення їжі у людини та евакуація метаболітів з організму, починаючи з народження.

В ієрархії виховання та формування особистості у дитини на сьомому році життя Меркурій змінює Місяць.
В цей період дитина починає включати свої знання. Тепер сім років йде інтелектуальна робота дитини і його рівень залежить від вчителів і батьків. Безумовно, індивідуальна карта теж грає не абияку роль. Тепер дітям потрібно спати не менш, ніж 8-9 годин на добу. Недосипання дає нервову втому організму і спорадичні вибухи емоцій. Крім того, знижується спроможність сприйняття знань, також дає збої і память. 
В цей семирічний період батьки, як правило, поступово втрачають авторитет у своїх дітей, бо відмовляються інтелектуально впливати на них, віддаючи це правило вулиці і школі.  Ясно, що все пояснюється браком часу, прикриваючи свою лінь. 
Перша ознака втрати авторитету, це відмова старших пояснювати дитині мотиви наказів і своє поведінки. Меркурій перевантажується від домислів і аналізу незрозумілого в поведінці батьків. В цей період часто втрачається душевний контакт з ними, а звідси і спонтанний протест, який переростає в різні форми, залежно від карти дитини.

В наступні сім років на арену виходить Венера. Цей романтичний період формується розуміння ролі протилежної статі. Ось тут вимагається надзвичайна делікатність, бо Венера не любить грубості. В цей період надзвичайно потрібен астролог, який може пояснити дитині і батькам з чим  їм прийдеться зіштовхнутися в майбутньому і чого треба остерігатися.

Ясно, що наступні сім років головну роль в житті буде грати Марс, який відповідає за діловитість, активність і формування свого майбутнього. Це період бійця за місце під сонцем або «будівельника».

Сонце ж, як Его, починає впливати на дитину поступово з самого раннього дитинства і набирає апогей, коли вона починає себе стверджувати після двадцяти восьми років. Тобто індивідуум вже усвідомлює своє місце в соціумі. 

Якщо зауважити, що всі планети намагаються виконати свою роль у формуванні характеру людини, то ми можемо констатувати індивідуальну особистість кожної людини.  
Безумовно, в повній мірі ми можемо говорити про характер тільки після того, коли проаналізуємо всі аспекти планет і вплив зірок на майбутнє дитини.

Але дещо ми можемо порадити батькам дітей, що народилися під знаком Водолія. Це волелюбний, повітряний знак, інтелектуальний і дружній. Не визнає авторитетів, доки не переконається в цьому сам. Велика помилка батьків, які виховують таку дитину криками і тиском. Водолії сприймають підвищений тон, як атаку на їх Его.  А, значить, будуть упиратися і бунтувати. Батькам треба демонструвати дружелюбність і безпосередність. 
Такі діти поважають справедливість. 
А тому ви можете легко втратити авторитет, якщо досконально не розберетеся в причині вередливості. Часто вони хочуть все і зразу. Таку вередливість треба «присікати» зразу і твердо. Краще пояснити, а потім непомітно проконтролювати.  Якщо не хоче їсти, бо образився на щось, то не заставляйте, а приберіть зі столу їжу і залишіть шматок чорного хліба на столі. На «забутий» хліб його образа не поширюється. 
А, якщо хочете щоб ваша ідея реалізувалася Водолієм, то киньте йому необережно ідею, а самі йдіть і чекайте. Вона повинна визріти в голові «невизнаного генія». І, коли вона стане його ідеєю фікс, то будьте впевнені, справа піде. Ця тактика працює не тільки для дітей, а й дорослих Водоліїв. 
Діти Водолії люблять, коли до них ставляться як до дорослих, а, значить, їх треба в сімї приймати в команду. Тоді вони дуже відповідально ставляться до завдання. Це колективний знак, а тому він любить колективні ігри і спорт.

Козероги з самого дитинства виглядають старшим і не по літам розумними. Вони з дитинства поважають правила гри і, як правило, не порушують їх. Вони легко піддаються вихованню і цим пишаються. Але й вони бувають впертими. Це значить, що ви порушили засвоєні правила гри. Вибачтесь і конфлікт вичерпаний. 

І не забувайте, що Овни і Козероги, це знаки з ріжками (Баран і Козеріг), а, значить, люблять бодатися.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню