Перельман Г.Я. - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Перельман Г.Я.

Статті > Персони
Астрологічна карта Григорія Перельмана

Ця фігура викликала у мене цікавість тим, що не знаючи близько цієї людини, важко зрозуміти мотиви її поведінки  Ми знаємо, що Перельман працював математиком, довів теорему Пуанкаре і відмовився від нагороди в 1 мільйон доларів. Ц було просто неймовірно.  Ось чому мені захотілося ректифікувати цю карту і отримати пояснення того, що на поверхні не лежить.

Так ось, ця людина народилася 13.06.1966 року в Ленінграді та ще й в понеділок.
По Сонцю він Близнята. А це інтелектуальний і контактний знак. В квадраті до Сатурна і Хірона Сонце не любить тиск старших, дисципліну та чиновницькі структури. Трин до Прозерпіни дає йому розуміння духовного начала в прийнятті рішень. Секстиль до Місяця – сильна зав’язка на сім’ю.
Ще у Близнятах Марс, до того ж напружений тау-квадратом Урана в з’єднанні з Плутоном і Ліліт. Це достатньо потужні емоції. Крім того Марс - дорифорій. А це говорить про те, що людина готова захищати свої принципи.
Місяць в Овні – це прямолінійна, не злоблива, активна людина. Правда, сильно акцентований в натальній карті мутабельний хрест згладжує агресивність.
Але Сатурн з Хіроном в Рибах дасть періодичну схильність до депресій. Це слабке місце в карті. А при невеликій перевазі води в карті це суттєвий фактор.

Тепер розглянемо основні фактори, які дали йому відомість.
Це інтелект і розум. За них відповідає в першу чергу Меркурій. Він попав в Рак, а це вода. Вона розмиває логіку, але дає сильну асоціативну пам'ять. Але секстиль до Плутона і Урана дають глибоке розуміння скритих, глибинних процесів в тих галузях, що цікавлять індивідуума. Уран додає системне бачення проблеми, осяяння і науковий талант з підключенням до Космічного інформаційного каналу.
Юпітер в з’єднанні з Меркурієм в Раку викликає інтерес до бібліотечних знань, історії і домашнього затишку. Це домашня любов і добродушність.
Секстиль до Венери дає гарну мову, такт в спілкуванні.

Але всього цього мало для того, щоб пояснити схильність до точних наук і особливої логіки. Він міг бути гарним викладачем, писати книжки про науки і природу, але він замахнувся на серйозну задачу. Для цього потрібно, щоб Сатурн, який відповідає за логіку, попав в 3-й Дім. Туди ж попадає і Хірон. А Хірон відповідає за дотепність і багатоваріантність. До того ж це з’єднання підтримане позитивними аспектами до вузлів. Це для серйозного науковця сильна підтримка.
Але повинна бути підтримка і від мінорних аспектів. Мінорні аспекти - це пам’ять з минулої реінкарнації. Дійсно, Меркурій і Юпітер мають сентагон до Сатурна і Прозерпіни. А це додаткова логіка і зацикленість на професії.

Тоді Асцентент повинен попасти або в Скорпіон або в Стрілець.
Інтуіція і досвід вказували на Стрілець. Але цього замало. Потрібні аргументи. Густа шевелюра чорного волосся на голові і ніс з горбинкою вказують на Скорпіон. Але у євреїв чорне, густе волосся є природною ознакою. Сам Григорій худощавий і стрункий. Це може давати Сонце в Близнятах. Але Асцендент в деяких питаннях зовнішності має пріоритет. Продивившись фільм про Перельмана, я побачив високий зріст і велику лисину на голові. Без сумніву, це стрільцівська позиція. Гострий ніс з горбинкою дає Стрілець теж. Ректифікація по дирекціям дала початок Стрільця для Асцендента (0°44'). Отже, час народження - 20 г. 06 хв.
Ліліт в 3-му Домі дасть бажання постійного навчання. Місяць в 4-му Домі сильну прив’язаність до матері.

Але звідки у нього виникло рішення про відмову від винагороди?
Річ у тому, що на Асц. Завис Південний вузол. А це вказівка на те, що індивідууму потрібно багато зусиль, щоб довести соціуму свою потрібність. І, коли він нарешті це зробив, ця потреба в визнанні відпала. Пів-квадрат і півтора-квадрат від вузлів роблять індивідуума принциповим до чужої неадекватної позиції або поведінки. Причому така людина навіть не пояснює причину ігнорування інших, що не вписуються в матрицю поведінки індивідуума.
Крім того, Меркурій в Раку, а це довговічна пам’ять на образи.
«А ларчик просто відчинявся…»
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню