Путін В.В. - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Путін В.В.

Статті > Персони
Зовнішність: зріст низький, але тіло спортивне. Волосся світлі і спалені. Великі залисини. Погляд в цілому скритний, боїться, щоб не взнали думку. Цілеспрямований, схильний до театральщини, помпезності. Достатньо побачити урочистості з його присутністю.
Асцендент можна було б поставити в Скорпіон. Непрямий погляд, напруженість у висловлюваннях. Але такий Асцендент дає густу рослинність на голові. Значить, не Скорпіон, але риси ці залишаються.
Цим якостям відповідає Плутон на Асц. в Леві. Помпезні урочистості, скрите вихваляння і показуха на екрані, скритий погляд, впертість і послідовність. Існує думка, що Плутон дає сміливість. Мстивість, волю і впертість - це так, але не сміливість. Янукович - приклад. Злобний боягуз. Плутон додає Скорпіоні якості, а, значить, і скритність. Такі люди завжди сканують опонента перед тим як заводити зв'язки. Ось чому багато астрологів ставили помилково Асц в Скорпіон. Плутон також не любить об'єктивність і додає велику тягу до грошей, яку ретельно скриває.
Подальша ректифікація підтвердила це припущення. Народився він в 2 г. 7 хв. Ліліт на Асц. додає індивідууму сильні лідерські якості і фанатизм. Таку людину важко зупинити.
По стихіям переважає повітря, причому суттєво. Це інтелект, контактність, швидка реакція на події. Але це додає також і нервозність характеру. Перевага кардинального хреста говорить про те, що індивідуум схильний міняти усіх навколо, але не себе. Фіксований хрест майже досягає кардинального, а тому додає впертість і непоступливість. Такій людині важко змінювати свою точку зору.
По фігурам Джонса це локомотив. Такі люди йдуть напролом, не зважаючи на перешкоди. Тим більше, що дорифорій - Плутон. А це тиск, воля, мстивість і боротьба. А вознічий - Сатурн. Такі люди беруть на себе велику відповідальність. Вони працелюбні.
В 10 Домі перебувають Юпітер і Місяць, що дає сприятливі умови для зростання статусу. Причому, більше політичні, ніж чиновницькі. Сильні амбіції. Але Юпітер в Тельці, що додає індивідууму практичність в його пасіонарності. Така людина  готова йти ва-банк заради соціуму, але обов'язково вимагає вигоду для себе. Юпітер в Тельці дає гроші, але тау-квадрат від вузлів і квадрат від Плутона дають великі витрати і бажання багато обіцяти, ніж виконувати. Планування може бути помилковим, але витягає секстиль до Урану, який дає осяяння. Це аспект міліонерів або заможних людей. Місяць в Тельці, в 10 Домі, в квадраті до Плутону, забезпечує популярність, людину, яка піднімається тільки на великі справи і підсвідому практичність з імпульсивним характером, яка не любить, коли хтось втручається в його справи, особливо сімейні. Це все скривається.
Але Сонце в Терезах в з'єднанні з Сатурном. Індивідуум сильно залежав від старших, особливо батька, не любить дисципліну, хоча й проробляє себе в цьому. Сонце в Терезах дає невпевненість в нових справах. Складно зробити перший крок, якщо немає на когось опертися. Індивідуум залежить від партнерів і компаньйонів. Правда, Плутон додає рішучості. А от Меркурій в з'єднанні з Нептуном і точним секстилем до Плутона дає унікальну інтуїцію і прозорливість у справах. З'єднання з Сатурном додає Меркурію логічність і практицизм. І весь цей стеліум в 3-му Домі, що дає бажання вчитися весь час. Квадрат Урана до Меркурія і Нептуна дає схильність до революційних перетворень насильницьким методом, а також інтерес до окультних наук, особливо до астрології. Це, так званий, вульгарний революціонер, який нічим не цурається для досягнення мети. Уран в 11-му Домі дає друзів, які часто і швидко міняються на інших.
Марс в Стрільці дає прагнення до військових парадів, борця за ідеали, який хоче виправити світ по своєму розумінні. Філософські погляди споріднені з філософією Ніцше, де пропагується право сильного. Секстиль до Меркурія і Нептуна дає людину дії, а трин до Плутона - сильну волю і впертість при реалізації своїх планів з використанням окультних сил. Це і швидка регенерація. Схильність до непоступливості, безпощадності і садизму в момент боротьби. А 5-й Дім дає погоню за сексом і задоволеннями. Це гравець і спортсмен. Хірон тут дасть дітей вундеркіндів.
Дсц у Водолії, а це закладене розлучення. Венера в Скорпіоні і в 4-му Домі дасть сексуальну натуру, ревниву і з претензією на кохання. Інтимні стосунки скриваються, бажання домінувати. А 4-й Дім дасть властолюбця в сім'ї, який всім керує і за все відповідає. Як правило, в домі живуть тварини.
Сонце попало на зірку Альгораб, а це приносить нещастя. Демонічне підселення не дає в повній мірі спрацювати цій зірці, але смерть індивідуума буде важкою.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню