Тягнибок О.Я. - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Тягнибок О.Я.

Статті > Персони
В космограмі індивідуума переважає повітря. Це говорить про контактність і швидку реакцію на події, мобільність. Але майже такий рівень досягає і вода. А це говорить про те, що в критичні моменти, коли індивідуум в збудженому стані, вода додає емоції, бо вітер піднімає хвилі. Домінує лабільний хрест. Це додає індивідууму вміння швидко в критичних ситуаціях пристосуватися до нових умов, тобто не вистачає стабільності і стійкості.
Сонце попадає в Скорпіон в І Дім і на зірку Зубен Альгенубі. Це характеризує індивідуума як активного з лідерськими якостями людину, злопам’ятну, не об’єктивну у висновках, собі на умі, меркантильну з бажанням підім’яти оточення під себе, тобто з диктаторськими якостями характеру. Сонце додає масу тіла. Подвійна зірка на Сонці не сприятлива для здоров’я індивідуума, дає злет і падіння, а також довгу пам’ять однодумців при трагічних обставинах. Така зірка була у Йозефа Геббельса, який брехав масам людей без усілякої совісті. У цього міністра пропаганди Третього Рейху на зірку попадав Марс, що призвело до самогубства. А так як Сонце сильніше ніж Марс, то Тягнибок претендує на роль фюрера. Але Сонце по тебаїчному календарю попадає також в градус «тарантула», тобто демонічного градуса з тягою до темних справ з допомогою темних сил, не виключається магія.
Місяць в Близнятах і в III Домі дає індивідууму бажання багато говорити, особливо по телефону, тягу до знань, хоча і поверхових. Тобто він може говорити про все, але глибини знань не вистачає. Проте складає враження для інших, що він все знає. Для такої людини важливий сам процес контакту з кимось, обмін інформацією, але багато розмов дає можливості вивідати у співрозмовника потрібну інформацію, ретельно приховуючи свої таємниці і мету розмов. Розхідний трин від Місяця до Урану дає можливість отримувати інформацію через осяяння, але не дає бажання займатися рутинною справою, хіба якщо чимось не захопиться. Уран завжди додає елемент гордині в характер індивідуума, який не дає бажання прислухатися до порад інших. Тобто його важко переконати в чомусь. Така людина не може працювати під чиїмось началом, хоча бачить свій успіх тільки в колективі, який буде підминати під себе.
Ліліт в VIII Домі дає тягу до містики, до чужих грошей, використання інтелектуальної спадщини (Ліліт в Близнятах), до ризику, до сексуального пріоритету і задоволенням, а також розуміння ролі магії в житті, що підтверджує попередні висновки.
Скритність посилюється і Меркурієм в шахті в ХІІ Домі в Терезах. Всі плани реалізуються в таємниці. Цей Дім додає схильність до інтриг і таємних операцій. Але Терези дають бажання інтелектуальної роботи з елементом аналізу будь-якої справи.
Сатурн в Овні і в VI Домі дає бажання виконувати свої справи самому не рахуючись з почуттями інших людей. Це явно не дипломат. Шостий Дім не сприяє працювати на будь-якій державній роботі і в колективі. У індивідуума постійно виникатимуть конфлікти з начальством і напружені стосунки в колективі із-за бажання всіх повчати і нав’язувати свою мораль, філософію і погляди на життя (перший кандидат на звільнення). Це підтверджує і Венера в Стрільці, яка дуже «піклується» про мораль і всіх повчає цьому. Хоч вона має трин до Сатурна, що стримує романтичні почуття, але квадрат до Плутону схиляє до вибуху романтичних емоцій і сексуального насилля. Індивідуум часто печеться про мораль інших, але сам не завжди її дотримується. Правда, Венера в ІІ Домі дає фінансову підтримку, а управитель Юпітер, попавши в Дім друзів, дасть можливість через них вирішувати ці проблеми. Тим більше, що в цьому з’єднанні квадрат Венери і опозиції до Хірону несе елемент вибухової, неконтрольованої енергії з садистськими нахилами. Юпітер в Діві в цьому з’єднанні дасть діловитість, але планування не далекоглядне. Тобто індивідууму не дано вміння планувати достовірно в далеке майбутнє, а значить потребує, щоб хтось його вів. А не поражений Нептун на кус піді Другого Дому говорить про те, що в кишеню поступають скритні неоподатковані гроші..
Особливу увагу треба приділити з’єднанню Марс-Уран-Юпітер-Плутон, Ця гримуча суміш дає індивідууму вродженого руйнівника і революціонера, який не згодний ні з чим в суспільстві. Плутон додає надзвичайну енергію, активність, схильність до насилля, а, головне, фанатизм і схильність до насилля. Але Марс, Юпітер і Плутон попали в Діву, а це дає надзвичайну меркантильність, жадібність і егоцентризм. Їх девіз – "ініціатива!"
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню