Тимошенко Ю.В. - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Тимошенко Ю.В.

Статті > Персони
В стихії переважає вогонь. Переважає хрест кардинальний. Це говорить про оптимізм і рішучість у вирішенні своїх проблем. Така людина швидше змінює всіх навколо, ніж себе. Сонце і Місяць у вогні додає ідеалізм і благородство і виключає злопам`ятство. Сонце в Стрільці з позитивним аспектом до Місяця і негативним до Плутона і в 6-му Домі дає борця за справедливість, ідеаліста, прямолінійну особу
з філософським мисленням. Індивідуум приречений служінню і кропіткій праці. Квадрат до Плутона людина з сильною волею і безстрашною до ворогів. Додаються сильні емоції, коли справа йде про боротьбу. Правда, не всі прислухаються до індивідуума. Трин до Сонця дав гармонію з батьками і внутрішнім станом. 6-й Дім дав людину з великим бажанням працювати і авторитетом на роботі, вимогливість до колег і підлеглих, але слабке здоров`я.
Місяць в Овні дав людину з швидкою реакцією на будь-які справи і небезпеку. Це вроджений ідеаліст і пассионарій, готовий йти на самопожертву заради справи. А 10 Дім додав нестійкий стан в статусі начальника. Квадрат до Юпітера - нерозумну щедрість до дитини, фанатизм в справах, це і емоційний екстремізм. Таку людину легко розжалобити. А Фортуна дає щасливі випадки в підвищені статусу, але південний вузол дав підводні течії.
Асц в Раці дав турботливість і емоційність. Марс і Ліліт в 1-му Домі дали бойовий характер, лідерські якості і харизму. Трин Марса до Меркурія в Скорпіоні дає бажання зразу вирішити практично задумки. Сам Меркурій дуже допитливий і інтуїтивний, а тому від нього не сховається ніяка неправда, таємниця. Сам він образи пам`ятає, але з позитивними аспектами не мстивий. Секстиль до Сатурна додає сильну логіку при чудовій пам’яті, бо Меркурій у воді і тим більше у Скорпіоні. А Венера прикрашає мову. Позитивні аспекти вузлів допомагають донести свої думки до соціуму.  Зірка Зубен Альгенубі на Меркурії додає ораторські властивості. Самі ж Сатурн і Юпітер в Козерозі дали людину з сильним кар’єристським нахилом, але з вмінням планувати, сильними організаторськими якостями і законотворчості. Сатурн і Юпітер в Козерозі сильно поважають закони.
Уран в 3-му Домі дав людину, яка може розв`язати будь-яку задачу з кучею варіантів і безліч ідей. Додає сильний аналітичний розум, системне мислення. Для такої людини гроші не мають значення, головне – це процес, це реалізація своїх ідей. Але сам Хірон в 9-му Домі дає проблеми за кордоном, якісь ребуси. До того ж це проблеми у виборі друзів і партнерів, вони будуть періодично підставляти і зраджувати індивідуума.
Плутон з переважно позитивними аспектами в 4-му Домі дав господаря в домі, якого всі поважають. Вже в дитинстві індивідуум був головним в сім’ї і всі його слухалися.
В романтичному і партнерському плані Венера в з`єднанні з Сатурном в Козерозі дали строгість в нарядах і поведінці, а, також, у виборі партнера. Тут грала роль надійність, а не горіння. Юпітер розбавив аскетизм. Він додав душевних, благородних партнерів в цілому. Опозиція Марс – Сатурн додає періодично жорсткості при вирішенні важливих проблем, коли слово не допомагає. Строгий характер. Згодом це і проблеми з хребтом. Але трин Сатурна з Венерою до Плутона дає надзвичайну витривалість і регенерацію.
Ліліт, попавши в Рак, дає сильні патріотичні почуття, які, коли направлені на соціум, а не для себе, додають харизму і винагороду,  відпрацювання карми.
Бісекстиль дав надзвичайний талант вирішувати як бізнесові, так і фінансові справи. Така констеляція планет дає багатих людей.
Аналіз по мінорним аспектам дає багато творчих аспектів. В цілому це творча натура.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню