Янукович В.Ф. - Сайт провідного астролога України Валерія Московченка

Перейти до вмісту

Головне меню:

Янукович В.Ф.

Статті > Персони
Карта Януковича досить суперечлива, але тим вона і цікава. Стихія води в ній переважає. А це значить, що індивідуум дуже психологічно вразливий, наділений сильними інтуїтивними відчуттями, вроджений психолог, але інтроверт, виражена меркантильність, але головне, це боягузтво. Причому боязнь усього, що викликає  навіть потенційну небезпеку, а в окремих випадках і паніку. Сонце перебуває в Раку, що серйозно посилює ці якості. До того ж Плутон на АСЦ посилює фактор параної і загальної підозрілості до всього, що його оточує. По хрестам переважає кардинальний хрест. Це значить, що індивідуум завжди дає перевагу при вирішенні будь-яких проблем силовим методам, що межує з нахабством. Тобто такі люди намагаються змінювати не себе, а інших, причому силовими методами. Помста – це їх образ мислення.
Як ми зазначали, Сонце в Раці додає, крім страху і паніці, психологічну інтуїцію, турботливість до родини, особливо до дітей. Але з іншого боку Раки дуже схильні привласнювати владу над своїм оточенням і розповсюджувати контроль над усім куди вони можуть «дотягнутися». Квадрат Сонця до Нептуна дасть сильні фантазії, але в плані інтуїції може виникати помилкова інтерпретація інформації з Космосу. Тобто сильна уява може давати не реальне бачення ситуації. А от квадрат Марса до Сонця робить людину сварливою, нестримною та агресивною, що посилює цю властивість характеру, вказану іншими показниками. Це проявляється в основному, коли індивідуум натикається на опір. Безкарність породжує у таких людей звірячий інстинкт. Ця сторона характеру посилюється Плутоном на АСЦ, який додає скриту злобність. Не забуваймо, що Плутон управляє Скорпіоном. Правда, секстиль Сонця до Сатурна дає самодисципліну, практичний підхід і організаторський талант при вирішенні важливих питань. Тут присутні і честолюбство і спроможність брати на себе відповідальність.
 Меркурій в Раці тільки додає інтуїтивність та меркантильність індивідууму. Правда, він спалений Сонцем, а тому вважає себе дуже розумним та інтелектуальним. Здавалося б, що пам’ять повинна бути гарною, бо Меркурій в водній стихії це забезпечує. А секстиль до  Сатурна додає Меркурію логіку. Але усі ці якості стосовно пам’яті і логіки руйнуються зіркою Сиріус та спаленням самого Меркурія. Це медична астрологія підтверджує. Тобто в психологічно напружених ситуаціях його перемикає і у індивідуума виникає провал пам’яті. Але ця зірка грає велику роль в магії та міфології. Древні її вважали агресивною, але також королівською. Тобто обіцяє славу та багатство, але при магічній і містичній підтримці. От якраз Плутон на АСЦ і забезпечив індивідууму розуміння ролі магії при вирішенні важливих питань. Але магія не вічна, до того ж за це треба платити у майбутньому родовими проблемами. Тобто будуть страждати онуки.
Місяць в Тельці не поражений, а це значить, що індивідуум, якщо його підштовхнути або він відчує матеріальну вигоду, буде йти до цієї мети безупинно. Річ у тому, що в Тельці Місяць на підсвідомому рівні дає сильну матеріальну залежність, тягу до комфорту і страх перед бідністю, особливо в старості. Це відчуття посилюється Сатурном у Другому Домі. З іншого боку індивідуум нічого не буде робити без матеріальної вигоди. Секстиль від Місяця до Урану дасть швидку реакцію на події, бажання оновляти оточення, справи і методи їх вирішення. Такі люди інстинктивно відчувають нові можливості для своєї вигоди, а вигідний зв’язок з жінками або жінкою може дати надзвичайний шанс просування вперед. Таку роль в житті індивідуума зіграла його дружина, у котрої батько займав високу посаду. А от секстиль до Юпітера дасть в сімейному плані щедрість, співчуття до членів родини, особливий нюх на гарні речі. Хочеться відчувати себе вельможею. При поїздках за кордон завжди буде щастити. Але Ліліт (Чорний Місяць) в Тельці, якщо він розкривається, дає надзвичайну тягу до грошей та матеріальних цінностей. На жаль провокацію дав Сатурн у Другому Домі. Причому ще з дитинства такі люди крадуть гроші з кишені батьків і влаштовують копилку. Ось звідки патологічна тяга вкрасти або привласнити чуже. Аспект від Ліліт до Сонця, Плутона і Сатурна посилюють роль Ліліт в карті, а з цим і ненаситність до матеріальних цінностей. Такі люди не можуть зупинитися перед «Золотим Тельцем», який став для них Богом.
АСЦ попав в Лев, до того ж на Плутон. Вони разом дали амбіції індивідууму, грубі риси обличчя і крупну масу тіла. Плутон додав волю, пробивну силу, особливий магнетизм, інтуїцію і дар розуміння підспудних процесів в житті. Такі люди добре відчувають небезпеку і добре відчувають тих, хто перед ними стоїть. Тобто вони спочатку просканують опонента, а потім, залежно від ситуації, будуть себе вести відповідно безпеки. Плутон дає скритність, в цілому мовчазність і тягу до таємниць. Крім усього Плутон ще й Візничий. А це вказує на те, що індивідуум сприймає нову людину насторожено, що його цікавить тільки силове вирішення суперечностей. Те, що ця людина підступна, мстива і підла немає ніякого сумніву. В карті немає ніякої вказівки на мораль і духовність. Навпаки, повна приземленість. Сонце на куспиді 12 Дому додає ці властивості характеру. Тобто людина більше мовчун, любить самотність, її нервують страхи, розвивається параноя. Звідси і слабкий характер, який тотально приховується від інших. Це підтверджує його градус Сонця в Раці в Тебоїчному календарі. Поражене Сонце в 12 Домі ізоляції і дало тюремне ув’язнення індивідууму, тому, що цей кармічний Дім призначений для духовного росту, служіння людям, благодійності, чого в індивідуумі не спостерігається.
З’єднання Марса і Нептуна розмиває цільову спрямованість дій Марсу, але додає інтуїцію як досягти потрібні результати. Це свого роду талант кінематографіста. Але з іншого боку це тяга до алкоголю. А трин до  Венери додає еротичні фантазії. Секстиль Венери до Плутона означає сексуальну за ангажованість, секс заради сексу. Бо Венера в квадраті до Сатурна дає розчарування в коханні, відсутність симпатій з їх боку, стосунки без кохання, тяга до молоденьких дівчат, часто до неповнолітніх. Із-за цього можуть виникати проблеми.
Юпітер в Рибах і в восьмому Домі говорить про те, що індивідуум вважає себе гуру і приймає участь в роботі політичних організацій. Крім того відповідає за фінанси цих організацій і спадщину інших людей або цілих організацій, причому таємно. Риби не люблять розголосу. Трин Юпітера і Урану показує, що індивідууму приходять осяяння в цих питаннях і він шукає нові форми фінансового забезпечення себе та оточення. В цілому Юпітер в Рибах дає можливість індивідууму при будь-яких складних для нього умовах  отримувати вигоду. Йому завжди хтось допомагає вийти сухим з води. Як кажуть – щасливчик. А от Сатурн в Діві схиляє індивідуума до скрупульозності  і занудності, тобто, доки якась справа не закінчиться він не заспокоїться. Крім того, нагадуємо ще раз, в другому домі Сатурн дає страх перед бідністю, а значить постійно йде пошук  можливостей збагатитися. Попадання цієї планети на зірку Міцар дає відношення індивідуума до притягнення стихійних лих і схильність до масових розправ з опонентами по прикладу «Варфоломіївської ночі».
Попадання МС на зірку Ель-Шератан говорить про агресивні методи боротьби за кар’єру. Ця зірка вказує на схильність людини до вбивства. Якщо зауважити, що в Х Дім попадає і Ліліт (Чорний Місяць), який дає жадобу влади, то можна стверджувати, що ця людина не зупиниться ні перед чим в досягненні своє мети. Але схильність до насилля і крові дасть розплату, якщо індивідуум переступить межу закону.
В 2012 році індивідууму потрібно сидіти тихенько і нікуди не висовуватися, що він і робить. АСЦ соляра попав в 12 Дім наталу та й Сонце солярне в 12 Домі соляра. Треба займатися духовними питаннями, це як підведення підсумків за діяння минулих років.
В 2013 році солярне новолуння в 10 Дому кар’єри  и статусу, що нічого доброго не несе. Крім того Сатурн в другому солярному. Сутужно з грошима і Уран на Дсц говорить про втрату партнерів. Зате за кордоном приймуть з задоволенням.
 
 
Київський час -
Назад до вмісту | Назад до головного меню